Wpis z mikrobloga

Siema, jestem sobie 6 miesiąc na terapii uzależnień w jednym ośrodku i robie tu takie łapacze snów, dla mamy babci cioci swojej terapeutki itd. Ogólnie w kasie społeczności bida z nędzą, może ktoś by chciał zabulić za takiego łapacza dla swojej lubej czy lubego może być inny kolor i wielkość i wygląd i breloczki mogą wisieć z lumpa po złotówce i jeszcze dedykacja i list od społeczności z podpisami, że wspieracie fajny cel i może komuś pomóc zmienić swoje życie. :)

#narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko #wygryw
Pobierz timbi - Siema, jestem sobie 6 miesiąc na terapii uzależnień w jednym ośrodku i robie ...
źródło: comment_1667330411A8BLBx00gt3vFWxPAiQoBR.jpg
  • 3
@timbi: ladne, moze wezme jeden w ramach prezentu z okazji czterech lat bez wódy. U nas brakowalo zawsze tych koralikow na srodek, a na artterapii jeszcze robilismy na takich krosnach bransoletki tez z kolorowych koralikow tylko takich miniaturowych. Kurde chyba sobie na warsztaty pojade w przyszlym miesiacu, moze snieg juz w Karkonoszach bedzie :)) .6 miesiecy z ilu łącznie? Jest jakas granica czy jak uznacie, ze juz jest poukladane w miare
@extraordinary_seaman 6 z 6, krótki termin, ale ja bardziej w nawrocie bo wcześniej 5 lat czysto. Ostatnie 3 lata w ciągu. Idę na hostel postrehabilitacyjny.
Kase na koraliki i całą reszte załatwiałem sam :). Chciałem pokazać wszystkim, że się da. Ten akurat poszedł do mojej terapeutki. Mega się ucieszyła. Też w sumie jej zasługa, że wychodzę z tego gówna i potrafię się cieszyć robiąc takie rzeczy. Gratuluję 4 lat bez wódy. Świetny
@timbi: kurde, 5 lat to byl doskonaly wynik :) jak moje cztery - pierwotnie nawet nie do wyobrazenia a tu prosze.
Ty, to ja wezme jeden na wszelki wypadek, dobrze mi sie zyje, ale atak moze przyjsc zawsze i wszedzie, a z takim łapaczem to przynajmniej w betach bede bezpieczny ;) Gdybym mogl miec jakies zyczenia to w zasadzie wszystko mi jedno, ten dla terapeutki jest ladny, wiec zakladam, ze wszystkie