Wpis z mikrobloga

@Mr_3nKi_ ale też ci powiem że ćwiczę 3 razy na siłce w tygodniu i bez masturbacji treningi są bardziej agresywne i cięższe możesz mówić mi że to placebo ale mówię ci co obserwuje
  • Odpowiedz
ale też ci powiem że ćwiczę 3 razy na siłce w tygodniu i bez masturbacji treningi są bardziej agresywne i cięższe możesz mówić mi że to placebo ale mówię ci co obserwuje


@Adrian3760: Zgadzam sie. Mogłeś mówić od razu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na siłowni jak najbardziej przydaje sie #nofapchallenge
  • Odpowiedz
@Adrian3760: Tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a tak na poważnie;

Jest różnica pomiędzy julką #!$%@?ącą prawie gołym tyłkiem na tiktoku, a kobietami z pracy xD O grach już nie wspomnę, bo wygenerowane pixele nie wywojują u mnie wzwód ¯\_(ツ)_/¯

Ale coś w tym jest, że na każdym korku czai sie wagina, która postawi konia na kogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: bo @Adrian3760 to pies pavlova
Pewnie ma tak przesiąknięty mózg skojarzeniami z kobietami że jak widzi to mu staje. Sam kiedyś tak miałem przez pewien gorszy okres swojego życia :| No i oczywiście ci nie stanie na byle chodzące gówno co ma waginę, a laska musi być chociaż średnia by wyobraźnia ruszyła
  • Odpowiedz