Wpis z mikrobloga

@moll wzór przeniosłem w jeden dzień, bo jest po łatwości miksem łowickich kogutów i wzorów do haftowania z książki, w programie przygotowałem pod wymiar, wydrukowałem i przekalkowalem bo talentu do rysowania u mnie nie stwierdzono niestety ( ͡º ͜ʖ͡º) ale wypalam to już chyba trzeci bo niewygodne te wypalarki wszystkie
@brachistochrona: WEP 939 II, mi się chyba nigdy nie dogodzi bo nie używam pirografu tak naprawęe do końca zgodnie z przeznaczeniem. Ludzie tym rysują, cieniują, wypełniają, ja robię tylko kontury, potrzebuje linii tylko i wyłącznie więc większość końcówek z zestawu jest mi niepotrzebna. Nawet nie wiedziałem co to za materiał, dzięki ze podpowiedziałeś ten kanthal. Kiedyś widziałem taką fajną końcówkę z małą kuleczką na końcu, muszę to kupić :D Ogólnie ja
@FuczaQ: jeszcze możesz wykorzystać spiralę ze starego piekarnika - najlepiej używaną, bo jest już wtedy wstępnie wyciągnięta. Ten drut jest bardziej sztywny niż kanthal, jednocześnie na tyle cienki, że powinno się dobrze wypalać kontury.
Możesz też spróbować zrobić własne pióro - ja zrobiłem z rączki trzepaczki do dywanów.
Krótsza końcówka = wyższa temperatura przy tej samej nastawie.
brachistochrona - @FuczaQ: jeszcze możesz wykorzystać spiralę ze starego piekarnika -...

źródło: comment_1667367778DaSu9AmSYhFfiqxKYsYhiT.jpg

Pobierz