Wpis z mikrobloga

@alonzoo3: Nie żałuję sobie (mój przyjaciel zawsze w takich przypadkach mówi "nie po to zech się uczył"). Czasami z nudów wchodzę na Allegro i sobie oglądam np. dział elektronika i myślę co by kupić i kupuję, pomimo, że przed wejściem nie miałem pomysłu co sobie nabyć.
  • Odpowiedz
@alonzoo3: ja nie odkładam pieniędzy odkąd wybuchł covid. Co mi da odkładanie nawet tysiaka na miesiąc? Mieszkania i tak nie kupię bo wszystko drogie, na koncie nie opłaca się trzymać bo inflacja i słabe procenty w banku. Wolę wydawać na co mam ochotę
  • Odpowiedz
Też jesteście mentalnymi biedakami i pomimo zawalistych zarobków szkoda wam np. 20zł na spotify


@alonzoo3: tak, nie mam też netflixa i innych rzeczy bo piracę seriale a czytnik ebooków kupiłem tylko po to żeby ściągać ebooki z internetu. Mając duże zarobki nadal można być biednym ja na przykład zarabiam dużo więcej niż średnia krajowa a nie mam auta i mieszkam z rodzicami, bo po prostu odkładam na mieszkanie/dom. Bo to
  • Odpowiedz
@alonzoo3 na Spotify nie szkoda, bo to akurat zajebista usługa, najlepiej wydane 20 zl na subskrypcje. Za to 24 zl na Yutube Premium szkoda, mimo ze ich reklamy sa coraz bardziej agresywne.
  • Odpowiedz
@alonzoo3: im więcej ktoś zarabia tym większy z niego zazwyczaj janusz finansowy xD znam programistów 15k którzy przejadą pół miasta do biura bo do odbioru jest, nie wiem #!$%@?, pierniczek xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@alonzoo3: trochę tak jest że im więcej się zarabia tym bardziej szkoda xD sam zrezygnowałem po 3 latach że spotify bo zdałem sobie sprawę, że słucham cały czas playlisty 300 piosenek więc je sobie pobrałem i mam free xd
  • Odpowiedz