Wpis z mikrobloga

Skręca mnie od środka jak bardzo te akcje są żałosne. Chiny produkują więcej niż 25% globalnej emisji dwutlenku węgla, ale to Ty masz się pilnować. Jeden znicz mniej ratuje planetę, ale Media Expert może #!$%@?ć neonami o 3 w nocy. I są jeszcze kompletni frajerzy, co popierają takie otępianie społeczeństwa, bo planeta nie przeżyje jak postawisz o ten jeden znicz za dużo w jeden dzień w całym roku xd

Nie widzę niczego złego w ratowaniu środowiska, o ile jest to robione z głową

#zalesie #wszystkichswietych #ekologia #srodowisko
B.....y - Skręca mnie od środka jak bardzo te akcje są żałosne. Chiny produkują więce...

źródło: comment_1667281725ckrxon87G5XIzF09SEeApE.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Blinddy: dla jednego żałosne, dla drugiego to po prostu wskazówki, jak postępować. Nie ma w niczym przymusu. Lepiej tak, niż żeby zniknęły stragany z wiązankami i zniczami, bo ekologia. Albo w drugą stronę: żeby półki przycmentarnych kiosków tonęły w plastiku.
  • Odpowiedz
Proponuję zacząć używać e-znicze, na komputerach - które jak powszechnie wiadomo nie zużywają prądu wiec jako perpetuum mobile - nie niszcza planety.

"Czas na zmianę naszych nawyków" - towarzysze, do przodu, do lepszej przyszłości, razem!

Innym problemem jest przybywającą liczba zmarłych w starzejących się krajach rozwiniętych - to nieekologiczne! Rodacy! Towarzysz! Musimy coś z tym zrobić!

Hasło:

Poprzez ograniczenie konsumpcji i biedę ! uratujemy naszą planetę!
  • Odpowiedz
@Blinddy: a mnie skręca takie #!$%@? "a bo chiny..." - jak twój sąsiad sra na dywan w salonie to ty też musisz ?

A ten post o zniczach jest bardzo dobry. Janusze muszą #!$%@?ć tych zniczy, żeby więcej od somsiada naustawiać a potem hałdy plastiku z wkładów i zniczy dookoła cmentarzy.
  • Odpowiedz
@ch1va5: trzeba być zajebiście krótkowzrocznym kretynem żeby dostrzegać tutaj jakikolwiek problem a nie dostrzegać niczego gorszego w skali globalnej, no ale nic, gratuluję. Chin użyłem jako przykładu. Rezygnuj ze zniczy w takim razie, a ja będę praktykował ekologiczne nawyki w innych, bardziej logicznych sferach. Boże, co za zidiocenie...
  • Odpowiedz
Rezygnuj ze zniczy w takim razie, a ja będę praktykował ekologiczne nawyki w innych, bardziej logicznych sferach. Boże, co za zidiocenie...


@Blinddy: w jaki sposób nieprodukowanie śmieciozniczy jest mniej logiczne? xD Kto tu jest zidiociały
  • Odpowiedz
@Blinddy: Tak btw bo ten temat Chin sie czesto pojawia. Chiny nie sa w UE a % peodukcji energii elektrycznej maja wiecej ze Slonca niz my.

Do niedawna kraje rozwiniete (glownie usa) wywozily plastik do Azji. To nie dziwne ze tam duzo plastiku bylo wyrzucane..

Wiec takie #!$%@? ze Chiny to sobie produkuja i nic z tym nie robia.
  • Odpowiedz
@Blinddy: #!$%@? dla fajnopolaków, żeby stawiajac jednego znicza mniej mogli się poczuć bardziej świadomi od innych. z potem cyk, piętnasty sweterek z zalando ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz