Wpis z mikrobloga

@rolnik_wykopowy: tu nie chodzi o slawienie Urbana a wysmianie tego durnego wezwania swietojebliwych narodowcow do olania halloween. Wiesz, ten narod ma wiecznie cierpiec i sie modlic. A Urban jak widac baituje prawicowe rozumki najbardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LubiePieski: zwykły gówniany mem a w komentarzach burza zesranych idiotów ZE NIE WOLMNO SIE ŚMIAĆ BO TO BYŁ ZLY PAN. XD
Jest jakiś cool down na takie rzeczy? Bo widziałem że ze Stalina i Hitlera można się śmiać i nikt nie oburza się że LEWAKU NIE WOLMNO BO BYL ZBRODNIARZ XD
  • Odpowiedz
Za kilka lat będziesz postował śmieszne obrazki z Kurskim, bo śmieszny dziadzio będzie jechał po kolejnym rządzie? xD


@rolnik_wykopowy: Jak będzie srał na pis - nie, nie będzie mi to przeszkadzało

To, że był jednym z głównych inicjatorów i wykonawców Akcji Hiacynt też zbędziesz głupkowatym "he he uszami
  • Odpowiedz
Owszem, niszczył. To co robił Urban, czy dzisiaj robi Kurski to śmiało można nazywać niszczeniem narodu i nie ma w tym żadnej przesady


@PiccoloGrande: To tylko funkcja. "naród" niszczy ustrój, a nie Kurski. Kurski jest pionkiem, jak za 20 lat będzie srał na PiS i swoją przeszłość, to też nie ma sensu o co kruszyć kopii, co? Ja wiem, że tym ludziom należał się uczciwy proces, ale go nie dostali.
  • Odpowiedz