Wpis z mikrobloga

@RafDan: owszem, nie można skazać kogoś na podstawie paragrafu, który de facto już nie istnieje. Jak to sobie wyobrażasz? Sprawę się umarza. Jak powiedziałeś, prawo nie działa wstecz, wiec tamten paragraf obowiązywał, ale już nie obowiązuje, przykro mi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kolorowe_jarmarki: Nie działa wstecz, w takiej logice, że jeżeli bicie starego było legalne, a teraz nie jest legalne, to nie idziesz do więzienia jak biłeś przed tą zmianą, kumasz?

I tutaj pisze od kiedy do kiedy jest ten paragraf aktualny - wrzesien do grudnia. A co jak w styczniu znow nie bedzie uchylony?

Wszystkie sprawy ktore sie toczyly, to nagle ida do kosza?

Cos mi się tak nie wydaje.
@kolorowe_jarmarki: no wlasnie mi sie wydaje ze Ty #!$%@? wiesz bo nie potrafisz mnie przekonac.

Sformułowanie "artykuł uchylony" należy rozumieć w ten sposób, iż określony przepis został uchylony przez inny przepis prawa i nie obowiązuje (nie występuje już w porządku prawnym, nie może być zatem źródłem praw i obowiązków obywateli).

Czyli to znaczy że zastąpił to inny przepis prawa - jaki?
@RafDan: nie wiem, Muranski przytoczył akurat ten artykuł, wiec jego zapytaj, który go zastapił. Gość by powiedział, ze ziemia jest płaska, to byś się kłócił, ze ma racje. Fakt jest taki, ze powołuje się na paragraf, który nie istnieje. I tyle są warte jego wypowiedzi. A śmie jeszcze mówić, ze inni konfabulują i manipulują. To już nawet śmieszne nie jest.
Gość by powiedział, ze ziemia jest płaska, to byś się kłócił, ze ma racje.


@kolorowe_jarmarki: Gość by powiedział że jesteś kosmitom, to bys sie klócił ze ma racje.

Skoro sprawa toczy się od dawna (on o tym juz wspominal na jakims cagu) a to co zacytowales jest aktualne od 1 wrzesnia to nie wyklucza że sprawa sie toczy, a on moze nie wiedziec ze pod innym paragrafem skoro go obecnie zamienili.
@RafDan: @Crankees: jestem pania. A moim celem było tylko pokazanie tego, ze Muran zawsze #!$%@?, byle #!$%@?, a jego słowa nic nie znaczą. Gdyby to był ktoś inny, jaca już by miał używanie, ze to manipulowanie, kłamstwa i pomówienia.

Ale w sumie racja, Muran ma z prawem więcej wspólnego niż ja, w końcu był skazany, wiec na pewno macie racje i niedługo Nitro zniknie z internetu na zawsze xd idąc
@RafDan: to, ze artykuł obowiązuje do grudnia może oznaczać chociażby to, ze są opracowywane jakieś poprawki, które mogą dotyczyć któregokolwiek zapisu. I nie oznacza to wcale, ze ten paragraf wróci w życie w styczniu.

Dobrze, ze Ty nie udawales mądrego od początku xd fakt jest taki, ze ba dzień dzisiejszy TAKI PARAGRAF NIE ISTNIEJE, czego ty człowieku nie rozumiesz xd nigdzie nie skłamalam ( ͡° ͜ʖ ͡°)