Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ej, lata temu oglądałem kiedyś taki kanał na YouTube, gdzie ziomeczek opowiadał co oglądaliśmy, słuchaliśmy, ogólnie czym się jadaliśmy w latach 2000, 90. Raczej nie kręcił mega wyświetleń ale było to sympatycznie podane. Szukam teraz tego jak szalony ale nie ma. Ktoś coś kojarzy?
#polskiyoutube #youtube
  • 9
@plasq: Jedyne co kojarzę to Bądźmy Poważni, bo od jakiegoś czasu robi takie przekrojowe filmiki o poszczególnych latach, ale to raczej stricte o memach i kulturze internetowej. A to polski kanał był w ogóle? Powiedz coś więcej.
@PuriPuriPrisna: Trudne się wylosowało. Nie no, Bądźmy poważni to jednak nie.
Kurczę, jak dobrze pamiętam to gościu miał dosyć średni montaż intra do każdego odcinka, jakąś muszkę zakładał czy coś takiego w ramach tego, chyba na takim dosyć słabym printscreenie.
Ogólnie tak jak pisałem opowiadał co leciało w kinach w tamtych latach, jaka muzyka grała w radio najczęściej, jakie gierki święciły triumfy i chyba nawet coś o reklamach w TV wspominał
@Adam104100: Temu najbliżej do tego o czym pisałem, tamten podawał tych rzeczy mniej, ale każdej poświęcał chwilę więcej. No nic, chyba trzeba się pogodzić z tym, że zaginęło to w odmętach internetu.