Wpis z mikrobloga

Odpływ liniowy pod prysznicem -
W miejscu spadku pomiędzy prysznicem a standardową wylewka. Czym najlepiej zabezpieczyć to miejsce. Na silikon trochę za szerokie (nawet kilkanaście milimetrów) folia w płynie? Oryginalnie wygląda jakby tam jakąś taśma była nałożona przez majstra (półprzezroczysta) . Zrobiła się pleść i musiałem to miejsce oczyścić, teraz chciałbym to zabezpieczyć.

Chodzi dokładnie o to miejsce:

#remontujzwykopem
Uneedhelp - Odpływ liniowy pod prysznicem - 
W miejscu spadku pomiędzy prysznicem a ...

źródło: comment_1667243000c6CXRsdND6E1vtlSNMoYzw.jpg

Pobierz
  • 12
@Smarek37: jest oparta na wylewce (tej nie skutej pod odpływ) i wystaje ponad tworząc zagłębienie, które zastanawiam się jak zabezpieczyc. De facto to wylewka betonowa więc chyba nic wielkiego się nie stanie jak to zostawię, zastanawiam się co było położone pierwotnie, fugi ani silikonu nie przypomina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Uneedhelp: wszystko teraz będzie jakąś tam popeliną. Najlepiej byłoby tam wkleić pasek z płytki jak ma kto ci taki dociąć i o ile zmieścisz bo odpływ prawie do ściany. Jak gdzieś trójmiasta jesteś, to mogę ci to wyciąć w wolnej chwili takie paski i trochę foli w płynie też ci dam do posmarowania. Nawet mam gdzieś resztki tych kafli co tam masz