Wpis z mikrobloga

Staram się kupić jakiś daily perum, ale nie mogę trafić. Był Chanel Platinum Egoiste (fajne dla facetów 40+), teraz Dior Eau Sauvage Parfum (strasznie oleiste, cytrusowe) i nie siedzi mi to. Polecicie jakiś perfum (nie wodę toaletową) żeby ładnie pachnieć (świeżo), ale nic tak wyniosłego jakbym był prezesem z zakolami, ani cytrusowego?

Luna Rossa Black Prada - to mi siedzi niesamowicie + mega trwałość i projekcja, ale na pewno nie jest to perfum na co dzień tylko wieczory/wyjścia.

#perfumy
  • 14
  • Odpowiedz
@cnka: 4 x na bluzę zamiast na skórę i koleżanka z pracy która zawsze komentuje moje perfumy zwraca uwagę. Jak daje na 2 na szyję i 2 na bluzę to nic nie czuje
  • Odpowiedz
@cnka: EDP odeslalem bez żalu bo parametry nie istnialy. Wziąłem w zamian Parfum, który znacznie bardziej mi pasuje pod kątem kompozycji i trzyma sie jak zly. 4-6 strzalow rano i wieczorem jeszcze wyraźnie na sobie czuje.
  • Odpowiedz
Czy ja wiem czy platinum egoiste jest 40+? Ostatnio pytałem dwie znajome (23 i 24 lata) o powąchanise kolekcji nie całej, bo tylko 18 zapachów miałem pod ręka, obie stwierdziły, ze platinum najładniej pachnie, za to bois imperial oberwał ze pachnie dziadem
  • Odpowiedz