Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gówniany problem, ale problem. Sorry za taki wpis, ale potrzebuję rozstrzygnięcia wykopowych ekspertów od wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Anonimowo, bo wstyd ze swojego.

Z różową mamy spór. Jak wychodzę z kibla po dwójce, ona mnie opierdziela, że nie czyszczę toalety (kupy przyklejonej do ścianek kibla). A ja czyszczę (szczotką do kibla), ale tylko to, co jest nad poziomem wody. Poniżej poziomu wody wg mnie nie trzeba. Różowa mówi, że jestem nienormalny i nie ma takiej zasady XD

A wy jak robicie?

#pytanie #kiciochpyta #srajzwykopem

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635fcbc59ab149d41b712140
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 34
CzyśćToaletę: Jak kupa jest przyklejona do ścianek do wszędzie czyścić, bo potem jak się sika (zwłaszcza kobiety) to mocz rozbryzguje tę wodę i te cząstki kupy wirują w powietrzu razem z kropelkami wody. Różowa ma rację a Ty jesteś obrzydliwy. Mam nadzieję że pomogłam. Pozdrawiam serdecznie.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
lochy to brudasy: Pomyślałbym, że zarzutka, ale wynajmuję mieszkanie z obcą loszką i ona robi dokładnie to samo. Nawet jak ma cieczkę to czasem widzę krew pod deską.
Nie chce mi się szarpać z nią, bo to już trzecia locha, z którą mieszkam i trzecia jest brudasem nieogarem dlatego po prostu jakoś to znoszę.

A szczytem było, gdy jak się wprowadziłem to wyczyściłem dokładnie mieszkanie - kuchenka była cała w tłuszczu
@AnonimoweMirkoWyznania: Hmm, w sumie się nigdy nad tym nie zastanawiałem, ale faktycznie nie przywiązuję bardzo uwagi jak gdzieś pod wodą na zakręcie zostanie smuga po kupie. Następne spuszczenie wody raczej samo to czyści.

Chociaż kiedy ścianki są bardzo oblepione, to czyszczę nawet pod wodą. Tylko ja mieszkam sam, więc nie musze się przejmować innymi ludźmi nawet jak niedoczyszczę po sobie, a przed gośćmi dokładnie sprzątam mieszkanie więc tu nie ma problemu.