Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cierpię na autyzm dziecięcy . Moje życie od zawsze było ciężkie . Nigdy nie było wiadomo co spowodowowało moje choroby - czy to przez to że mój poród był ciężki , moja matka miała niedoczynność macicy i musiała brać podczas porodu na to leki , czy to przez niedoczynność tarczycy na którą cierpię od dziecka i przez którą mam poważne problemy do dzisiaj (ciągłe wysypki na ciele , tycie od byle czego , bezsenność) czy to przez bardzo słabe geny (ciężka wada zgryzu i nadwrażliwe zęby , łysienie , tiki , napady polegające na olśnieniu i na potrząsaniu głową , brak siły , stulejka i bardzo mały penis) . W rodzinie również występowały objawy autystyczne - ojciec w moim wieku również był taki jak ja , jednak moja inność jest widoczna gołym okiem . W szkole zawodowej uczniowie i nauczyciele mówili że jestem niedorozwinięty , pytali czy mam jakieś papiery . Uświadomiłem sobie że to co mam to nie żaden asperger , ani introwertyzm , tylko niepełnosprawność przez którą cierpię każdego dnia , i która niszczy moje życie . Miałem znajomych tylko takich fałszywych , i tacy z którymi gadałem przez kilka tygodni , potem stawaliśmy się wrogami którzy się wyzywali . Nigdy nie byłem w związku i jestem prawiczkiem . Płeć przeciwna od razu widzi że jestem osobą niepełnosprawną . To nie jest tak że ja mam aspergera którego nie widać , i można to zataić , tylko jestem #!$%@? autystą , po którym od razu widać . Może gdyb ym nie był szczepiony , to nie mialbym regresu autystycznego , miałbym tylko lekkie odchylenie w postaci - introwertyzmu , aspergera , ale nie byłbym autystą opóźnionym w rozwoju . Codziennie boje się że będę bezrobotny , bo w systemie znajdą moją diagnozę , że będę musiał jeździć bez prawa jazdy , że będę #!$%@? prawiczkiem bez własnej rodziny , że będę nikim . Kiedyś robiłem muzykę i na stronach internetowych dostawałem od wytwórni różnych pochwały i to że powinieniem wydać własną epkę . Pełno ludzi mówiło że mam potencjał , i że jestem mądry . Najgorsze że to prawda , że mogłem wygrać życie , a przez #!$%@? #!$%@? autystyczne wszystko mogę stracić i to będzie koniec

#autyzm #asperger #niepelnosprawnosc #uposledzenie #niedorozwoj #choroby

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635f18be9ab149d41b70ffb4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 2