Wpis z mikrobloga

@JanekOtrebski: strzelałem, bo ja nie. Ale wejście na goksa przypomniało mi, że szóstego stycznia ustawiłem zlecenie kupna na $930 (a dzień później zostało zrealizowane). Szybki rzut oka na aktualny kurs i liczba przekraczająca $1000 momentalnie mnie wyluzowała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JanekOtrebski: po pierwsze jeszcze nic nie straciłeś, tylko coś kupiłeś. Po drugie, nie kupuje się BTC, jeśli strata wartości ma zaboleć. To nie interes, to hazard. A ostatnie primo: gdyby nie nowi janusze, tacy jak ty, którzy pompują nową gotówkę, to by się sprawa dawno już rypła. taka prawda.
  • Odpowiedz
@JanekOtrebski: Spokojnie obroty BTC rosną więc kurs też rośnie, jeśli nie zauważyłeś rośnie od jakiegoś czasu ze spadkami bo to oczywiste, że niektórzy wyprzedają. Gwarantuje ci że nic nie straciłeś, poczekaj dwa tygodnie, zresztą aktualnie kurs nie zawędrował wcale nisko więc "straciłeś" 4% uznaj to jako prowizja od kupna i ci się humor poprawi :D
  • Odpowiedz
@mike78: Moja gotówka jest już raczej stara, a przynajmniej ma te kilkanaście miesięcy, bo tyle obracam bitcoinem ;)

Prawda jest taka, że kupiłem na górce licząc, że tym razem będzie inaczej :(

Sprzedałem ze stratą, za chwilę kurs dostanie czerwonej sraczki, tylko ludzie ogarną newsa o Huobi.
  • Odpowiedz