Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Przechodzę sobie po 5 latach drugi raz gta 5, po skonczeniu trybu fabularnego warto się zanurzyć w gta online czy już za wiele mnie ominęło? #gtaonline #gta #gry
  • 12
  • Odpowiedz
możesz chwilę pograć żeby zobaczyć jakie to gówno i wyłączyć.


@ZaQ_1: tak mówią tylko frustraci, ludzie bez ekipy grający 5 minut na kwartał albo ktoś komu cheater rzucił pełno siana i kupił wszystko w jeden dzień i mu się znudziło bo nie ma co robić ;)
  • Odpowiedz
@Pietter: przecież przez ludzi z haxami nie da się w ogóle grać na pc. Nieśmiertelni goście latają po całej mapie i wszystkich zabijają. Auta są tak bardzo niezbalansowane, że w wyścigach zero różnorodności. Ale i tak się nie pościgasz bo lecą meteoryty albo autobusy z nieba. Nie można sobie spokojnie pogrindować dla chillu. Jedna z niewielu rozrywek to dostarczanie naczep używając MOC jako ciągnika i rozwalanie frajerów na latających motorkach. Ale
  • Odpowiedz
przecież przez ludzi z haxami nie da się w ogóle grać na pc.


@ZaQ_1: tak bardzo się nie da, że od 2017r gram i mam ponad 700lvl wbity totalnie legitnie. Opowiadasz dokładnie tak jak się spodziewałem. 0 jakichkolwiek interakcji ze swoją ekipą. A takich ludzi "na latających motorkach" się morduje aż wyjdą z sesji albo spokornieją ;) w tej grze albo mordujesz albo jesteś mordowany
  • Odpowiedz
@Pietter: i nie #!$%@? cię jak robisz sobie misję z ziomkami i na ostatnim etapie zaczynają się teleportować a zaraz po tym wywala z gry, bo rockstarowi żal kasy na serwery i wszystko leci na p2p?
  • Odpowiedz
@ZaQ_1: nie bo u mnie takie rzeczy się nie dzieją? Sam sobie przeczysz :D skoro leci p2p to któryś z graczy (albo nawet sam host) ma #!$%@? internet :D
  • Odpowiedz
@ZaQ_1: ale u znakomitej większości graczy chodzi stabilnie i nie ma problemów. Jak sobie wyobrażasz synchronizowanie tylu danych przy tylu graczach online na raz? już pomijam jakie by to generowało dodatkowe opóźnienie
  • Odpowiedz