Wpis z mikrobloga

dzisiaj przy śniadaniu ze starymi temat tradycyjnie zszedł na politykę
no i starzy zachwyceni, że teraz jest zajebiście bo #pis daje, a dawniej nic nie dawali
no to się pytam, co ja mając 27 lat będąc singiel od nich dostaje?
to mówią, że gówno i że będę niedługo płacić bykowe bo się za żadną panną nie oglądam i w sumie to dobrze mi tak
no to mówię że się wyprowadzę za granicę
a oni, że gdzie mi będzie lepiej i że za granicą też wprowadzą bykowe i będę płacić
a ja na to, że w takim razie się #!$%@? i ani złotówki nie dam
no to wtedy starzy, że "synek, no co ty, weź tak nie mów, kto się nami na starość zajmie..."
ja #!$%@?, śmiechu warte
naprawdę
#przegryw #zalesie #polskiedomy #polityka
GoldenJanusz - dzisiaj przy śniadaniu ze starymi temat tradycyjnie zszedł na politykę...

źródło: comment_1667207426bJJYhzYD3tqS8fZ502sUlK.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: czyli masz 27 lat. Mama za ciebie pierze. Mama za ciebie gotuje. Mama ci sprząta. Czyli jestes, przynajmniej dla mnie, w jakimis rodzaju mało zaradną. Chciałem napisać ciotą i mami synkiem, który mając sniadanko pod noskiem jeszcze ją troluje, ale nie chce cie obrazac. Mężczyzna ma być mężczyzną, o ile wiesz co mam na myśli, a nie jełopem u mamy na garnuszku. Znam takich którzy nie podnosili sobie poprzeczki
  • Odpowiedz
@krowi_placek: po pierwsze na dziecko nie ma się zachcianki. zachciankę to mogę mieć na ciastko czy lizaka. Dziecko to bardzo poważna decyzja do końca życia, chyba ze traktujesz związek niepoważnie a posiadanie dzieci... nawet sam nie wiem jak to określić. Jeżeli traktujesz kobietę swojego życia za coś co cię wydoi (jak kolega @GoldenJanusz) a dziecko jako zachciankę... to nie wróżę wam życia które jest oparte na zaufaniu i
  • Odpowiedz