Wpis z mikrobloga

@Pan_Beniowski: @dzbannik: Chwilę nad tym się zastanawiałem. Ale właściwie co się stanie jeśli nie oddamy jednak gratisu? O jaka wartość obniżyli zamówienie, skoro nie była podana jego cena prezentu?

Co jeśli dostaliśmy jakieś gratisy a zwracamy tylko jeden przedmiot z 5?

Co jeśli sprzedawca doda towar którego nie zamawialiśmy? A notino na pewno tak robi, że po zamówieniu dorzuca czasem gratisy.
@Asjopek: najprawdopodobniej potraci jego wartosc. Jak ustali wartosc probek? #!$%@? wie. Przed zakupem czy w zamowieniu zawsze mialem ewentualne gratisy w notino. Jezeli czegos nie ma w zamowieniu to nie moze ci za to potracic sprzedawca.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pan_Beniowski: ostatnio dostałem Afnana z próbką Trussardi. Próbkę wyjąłem, Afnana zwróciłem - zwrócili pełną kwotę. Pewnie jakbyś dostał np żel 50ml albo coś ogólnie bardziej wartościowego niż próbka, to mogliby się przyczepić.
@dzbannik: no ale co mam innego robić niż teoretyzować, skoro nigdy takiej sytuacji nie miałem i nie słyszałem, żeby ktoś miał?

Jaka kwotę potrąca? Uważam, że jedyne co mogą zrobić to nie uznacć, że nie nastąpił zwrot.

No ale to przecież nie jest integralna część zamówienia. (No chyba ze o to właśnie chodzi w tym zapisie z regulaminu).
no ale co mam innego robić niż teoretyzować, skoro nigdy takiej sytuacji nie miałem i nie słyszałem, żeby ktoś miał?

Jaka kwotę potrąca? Uważam, że jedyne co mogą zrobić to nie uznacć, że nie nastąpił zwrot.


@Asjopek: kusi mnie, żeby dla dobra nauki go nie zwracać. Nie mają tego żelu w sprzedaży więc nie wiem ile ryzykuję. Na allegro widzę takie po 20zł, ale po stawkach notino równie dobrze to może