Wpis z mikrobloga

@Wojtas_The_Smieciarz: daj sobie spokój. Mój najlepszy przyjaciel się w divie zakochał. Powiedział jej i mimo że mu powiedziała że nic z tego nie będzie to mu to nie minęło. Kontakt mieli dalej. Wysłuchiwałem, tłumaczyłem na zdrowy rozsądek, próbowałem pomóc zrozumieć, że to bez sensu. I kiedy wydawało się, że do niego dotarło, to musiał nagle numer odstawić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wojtas_The_Smieciarz: wyobraź sobie romantyczny związek z nią i intymne chwile. Jak się czule całujecie, jak uprawiasz z nią seks oralny.

A teraz te wszystkie stare fiuty, które spuścily jej się w usta i penetrowały cipę.

Może pomogło. Jak nie, to jesteś cuckiem.

Możesz też iść do innej fajnej.
  • Odpowiedz
no no świetny pomysł. Albo czy nie mogą iść na spacer np. odprowadzi ja do kolejnego klienta czy cos


@czuczer: Czyli uważasz, że prostytutki nigdy nie wchodzą w związki, albo nie przerywają swojej kariery dla faceta? Otóż wiele gwiazdek dzisiejszej telewizji jest tymi gwiazdkami, bo zauroczył się w nich Pan z większymi możliwościami. Ja bym nie mógł, nie polecam, ale jak ktoś już o tym myśli to niech próbuje.
  • Odpowiedz