Wpis z mikrobloga

@Wojtas_The_Smieciarz: daj sobie spokój. Mój najlepszy przyjaciel się w divie zakochał. Powiedział jej i mimo że mu powiedziała że nic z tego nie będzie to mu to nie minęło. Kontakt mieli dalej. Wysłuchiwałem, tłumaczyłem na zdrowy rozsądek, próbowałem pomóc zrozumieć, że to bez sensu. I kiedy wydawało się, że do niego dotarło, to musiał nagle numer odstawić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wojtas_The_Smieciarz: wyobraź sobie romantyczny związek z nią i intymne chwile. Jak się czule całujecie, jak uprawiasz z nią seks oralny.

A teraz te wszystkie stare fiuty, które spuścily jej się w usta i penetrowały cipę.

Może pomogło. Jak nie, to jesteś cuckiem.

Możesz też iść do innej fajnej.
no no świetny pomysł. Albo czy nie mogą iść na spacer np. odprowadzi ja do kolejnego klienta czy cos


@czuczer: Czyli uważasz, że prostytutki nigdy nie wchodzą w związki, albo nie przerywają swojej kariery dla faceta? Otóż wiele gwiazdek dzisiejszej telewizji jest tymi gwiazdkami, bo zauroczył się w nich Pan z większymi możliwościami. Ja bym nie mógł, nie polecam, ale jak ktoś już o tym myśli to niech próbuje.