Wpis z mikrobloga

Mirki w ramach tego słynnego wychodzenia do ludzi, co można w tych dniach porobić w dużym mieście ( #krakow ) żeby nie być samotnym? Jestem otwarty i dość śmiały. Żadne ruchanie czy inne roksy, ale jakieś wspólne zajęcie z innymi ludźmi żeby nie zdziczeć.

Przez ostatnie pół roku z pewnego powodu miałem mało kontaktu z drugim człowiekiem. Teraz mam tylko dwóch dobrych znajomych i rodzinę.

Jakieś grupki, meetupy? Będę wdzięczny za każdą sugestię.

#samotnosc #kiciochpyta #hobby #pytanie
  • 8
@takiMirek29: Już tagiem odpowiedziałeś sobie na pytanie. Jakieś hobby. Nawet jakby to miało być bieganie to na pewno są jakieś grupy w Krk osób początkujących, a jak nie - to stwórz taką.

Oczywiście, nie warto wpadać w grupy pt. idziemy się nachlać - bo to do niczego nie prowadzi. Jak również odpowiedź ''idź na siłownię, tam dużo ludzi i kogoś poznasz'' xD
@Matemit:

Już tagiem odpowiedziałeś sobie na pytanie. Jakieś hobby. Nawet jakby to miało być bieganie


Skąd u was się biorą te idiotyczne rady, do dzisiaj tego nie rozgryzłem XD.
@Matemit: Wiele hobby nie sprzyja wcale poznawaniu ludzi, wbrew temu co zawsze tego typu rady sugerują. Takie bieganie to już słynny mem w tym temacie na wykopie, nikt nie zna osoby co by w ten sposób kogoś poznała. Sam mówisz, że siłownia to kiepski sposób - no właśnie bieganie też. Tak samo wiele innych aktywności. Sam mam pełno różnych zainteresowań, co w nawet małym stopniu nie pomogły mi nawiązać jakichś znajomości.