Wpis z mikrobloga

#podrozojzwykopem #podroze #namiot #rower #camping #trekking #biwakowanie #turystyka #buschcraft #kiciochpyta

Cześć Mirki, poszukuje namiotu 3 os (będą podróżować 2 osoby), namiot wykorzystywany będzie na kilkudniowych wycieczkach rowerowych oraz wycieczkach pieszych w związku z czym zależy mi na tym aby był lekki i po spakowaniu nie zajmował dużo miejsca. Przyglądam się różnym oferta, które zasadniczo mocno odbiegają od siebie cenowo. Z namiotów jakie obserwuje to:
1. Fjord Nansen Revik III - ok. 1800 zł
2. Forclaz mt900 - 1300 zł
3. Naturehike Cloud UP 3 - 800-1200 zł
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć co najlepiej kupić?. Może macie jakieś własne propozycję? Dla mnie liczy się waga, wielkość po spakowaniu oraz oczywiście stosunek jakość-cena.
  • 1
  • Odpowiedz
@rafrafaau: z własnych propozycji to zobacz czy coś sensownego ma może Hannah. Mam od nich namiot, właśnie trójkę, używaną w dwie osoby, na rower poręczne to nie jest (ale nie był kupowany z myślą o rowerze, zwyczajnie w miarę rozwoju sytuacji znalazł i takie zastosowanie), natomiast z samego namiotu jestem bardzo zadowolona pod kątem wytrzymałości i małych pierdółek w środku, które ułatwiają życie, a kupowany był lata temu. Może teraz
  • Odpowiedz