Wpis z mikrobloga

Ponieważ dziś jest wyścig, a ja rozpocząłem imprezę z używkami trochę wcześniej to wpadłem na pomysł by założyć Bar F1.

Wymyśliłem to tak, że stoliki będą stworzone z opon Pirelli, a na nich jakiś szklany blat czy coś przezroczystego (żeby było widać przy jakiej mieszance dziś świętujemy). Siedziska byłyby normalne, ale znalazły by się z 2-3 stoliki z fotelami do siedzenia w stylu fotelów wyścigowych (albo z playseatów czy coś, żeby było wyścigowo). Na ścianach tapeta o tematyce F1 i zdjęcia najwspanialszych kierowców, świetnych momentów itp. Na barze alko byłoby przeplatane replikami pucharów z różnych GP. Oczywiście wspólne oglądanie sesji treningowych itp, a normalnie jak nie ma wyścigów i żadnych sesji to mizyczka i jakieś GP na telewizorkach. Goście mogliby wybierać jakie GP chcą zobaczyć.

Po dostęp do treści napisałbym do F1 jak oni to widzą. Pewnie wykupienie jakiejś specjalnej subskrypcji droższej o 200%. No i tak o, idę pić dalej. Pozdrawiam

#f1 #pomyslnabiznes #rozkminyzdupy
  • 6
@SchabowyZMizeriom: nad wystrojem (a to mysle jest najwazniejszym) nie trzeba by bylo specjalnie sie rozwodzic - kaski, koszulki, felgi,kostiumy, puchary, czapki, szampany no i duzo zdjec, kolorystyka pomieszczenia zakladam ze bialo czarno czerwony z przewazajacym czerwonym
@itpitede: Wystrój myślę, że byłby najmniejszym problemem. Pytanie czy faktycznie taki bar by prosperował. Ale myślę, że gdyby było dobre piwo/alkohol, przyjemny wystrój i jakieś spoko przekąski i przystawki to nie tylko fani F1 by przychodzili.

Narazie niestety nie mam funduszy i czasu na zabawę w takie rzeczy, ale szczerze mówiąc to kiedyś bym chciał otworzyć takie miejsce i się nim zajmować. F1 interesuję się ponad połowę swojego życia i fajnie