Wpis z mikrobloga

@guest: No właśnie mam 8/8 i jest w tooltipie napisane, że taki tu jest potencjał. Tylko nigdzie nie mogę znaleźć, czy to jest arbitralny i stały poziom dla prowincji, czy też da się to jakoś zwiększyć.
  • Odpowiedz
@Drmscape2: No jak grasz eurokołchozem to się nie obędzie. Akurat Ełropka ma #!$%@? te surowce i rozgrywka wymusza kolonizację. Nie mogę tego samego powiedzieć o Japonii. XD Tam miałem węgla w Kiusiu 72 sloty. Razem z Hokkaido i Sachalinem to wyszło 140 sloty samego wungla. A w co drugiej prowincji jeszcze żelazo, 2 kopalnie siarki i 4 ołowiu. W zasadzie mógłbym tylko skolonizować Hokkaido i Sachalin i mieć w dupie. Dla
  • Odpowiedz
@Drmscape2: No wiadomo. Znerfią Japonię tak, że się nie będzie dało nią grać. Jak zrobili w HoI 3 z ZSRR. W podstawce początkową armią z 36' mogłeś podbić całą Europę. Potem w dodatkach tak zwalili ZSRR w kakao, że byle pet Cię miał na strzała.
  • Odpowiedz
@PuriPuriPrisna: Hoi4 to tragiczna gra pod względem realizmu, ale w jednym ich uwielbiam - praktycznie 1 do 1 odwzorowali rozkład złóż na świecie. Że kilka lat potem w grze opierającej się na złożach to olali to dramat
  • Odpowiedz