Wpis z mikrobloga

@Beeercik dokładnie, jedynkę jakiś czas temu można było kupić (błąd w sklepie Microsoft), ale ja nie zdążyłem.

@vulcanitu nie sądzę, bardziej liczyłem że ktoś się odezwie i potwierdzi że u innych też się pojawiły te gry w bibliotece. Zakładam że to się pojawiło w gamepass, choć jak filtruje po gamepass to ich nie ma, jak filtruje po posiadanych to też ich nie ma. A jak nie na żadnego filtra to są ¯_(ツ)_/¯
@kubasu0 ja nic nie zrobiłem właśnie. Wiem już że to jest w katalogu games with gold. Nie wiem od kiedy jest bo ja tam nie zaglądam, ale syn regularnie całą bibliotekę przegląda. No i wczoraj mnie pyta czy mi FH2 zainstalować bo nie widział żebym w to grał.
Pewnie jakiś błąd MS i zaraz zniknie, ale przynajmniej już wiem że muszę sobie 2 też kupić do kompletu.
@Apode jestem przekonany z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością że nic takiego nigdy nie miało miejsca. A także na pewno nie było tej gry w bibliotece, tak samo jak jedynki która się zainstalowała, ale się nie uruchamia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szuineg: no to zazdro, sam z chęcią bym ograł poprzednie Forzy. A tę jedynkę to instalowałeś z aplikacji czy konsoli? Z apki można każdą grę zainstalować, ale żeby zagrać to już trzeba kupić