Wpis z mikrobloga

@Viking-: No mimo wszystko i tak Cię srogo poniosło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skoro mamy około miliona mieszkańców, a Ty piszesz o liczbie bliższej 1,5 mln (czyli dajmy na to zakładasz 1,4 mln), to tak jakby do Wrocławia do pracy mieli zjechać WSZYSCY (podkreślam - wszyscy, bez wyjątku) mieszkańcy powiatów otaczających Wrocław - tj. trzebnickiego, oleśnickiego, oławskiego, średzkiego, strzelińskiego (wrocławskiego już nie wliczam, bo byłoby wtedy 1,5
Stać? Inflacja, drogie paliwo, wszechobecna drożyzna, kredyty razy dwa - to jak to w końcu jest w tym kraju?


@GonnaFind: Ja za chwilę będę miał 3 rowery o łącznej wartości 50 tys. zł, a samochodu nie mam, bo mi niepotrzebny. Rozważam, nie wykluczam, ale gruza za 10 tys. nie kupię. Natomiast biedota ma #!$%@? – samochód MUSI być, więc kupują złomy po 2 tys. i jazda. A później zdziwieni, że na
@xTortox dodajjeszcze powiat świdnicki, walbrzyski etc. Ok fakt, że z 1,5 mln to sie rozpędziłem, ale podliczając ile osób choćby tez w celach turystycznych przewija się przez Wrocław to 1,25 mln stawiam w ciemno. Obsługuję kilka hoteli i tam w zasadzie nigdy nie jest pusto, a większość gości dojezdza tam autami. Generalnie dane z meldunków, wodociągów czy od policji są tak samo dokładne jak dane z IDzD czy moje domysły
@GonnaFind: nie od dwóch tygodni, dokładnie od tygodnia od poniedziałku montują jakieś zabezpieczenia na AOW i zarówno osoby znające Wrocław jak i nie bo nawigacja ich kieruje przez miasto żeby ominąć korek na AOW. Po południu w tygodniu jest od stadionu do prawie zjazdu psie pole. Remont ma potrwać około miesiąc