Wpis z mikrobloga

  • 0
@ElectroNICK W Xsarze miałem przeciwmgielne w jednej lampie razem z mijania i drogowymi to czasami jeździłem na przeciwmgielnych jak mi się obie H7 od mijania przypaliły jedna po drugiej. Ale w dzień i po miescie.
Nie usprawiedliwiam.
  • Odpowiedz
@ElectroNICK: najbardziej to mnie #!$%@? wszystkie przyciemnione szyby na 100%, conajmniej jakby prezydent w środku siedział, włączone obrysówki co świecą jak #!$%@?, bo mają dużo aut z USA które nawet nie przekonwertowali na europe i tak jeżdżą oraz tragiczny stan techniczny tych samochodów.

U mnie w niemczech to jest plaga, ostatnio w ciągu tygodnia były 3/4 wypadki, gdzie samochód (a raczej jakiś #!$%@? złom) na ukrainskich blachach wjechał w zaparkowane
  • Odpowiedz
@Mohg: Tak, używają lewych kierunkowskazów na rondzie (do zjeżdżania prawych) i w sumie to pomaga na Ukrainie nieco się zorientować co do zamiarów, bo mają dużo dwupasmowych rond i ciężko czasem ustalić jak się powinno po nich poruszać (podobnie jak na niektórych w Polsce).
  • Odpowiedz
@Nemrod: Nie bardzo wiem jak mam zrozumieć zamiary kierowcy, który wjeżdża na jednopasmowe rondo z włączonym kierunkowskazem w lewo i skręca w drugi (z czterech) zjazd czyli jedzie na wprost. Ukraińcy dosyć często tak robią a białorusini prawie zawsze.
  • Odpowiedz
@Mohg: No na takich to może bez sensu, ale u nich się z ronda zjeżdża z lewego pasa i chcesz wiedzieć czy auto na prawym też zjeżdża, czy jedzie dalej po rondzie. Na nauce jazdy też ich uczą dziwnych rzeczy (np. skręcania w lewo z prawego pasa xD).
  • Odpowiedz
  • 0
@ElectroNICK jeszcze po tym że kierowcy tira za #!$%@? ci nie zjadą na pas awaryjny przy wyprzedzaniu a by dać znać że np wolne jest i możesz wyprzedzić za #!$%@? w sumie tak jak z tym zjazdem, możesz zginąć na czołówce ale nie zjedzie
  • Odpowiedz