Wpis z mikrobloga

Heh, trochę zabawnie jest dostać permanentnego bana na #twitter zaraz po tym jak #elonmusk go wykupi. No i oczywiście widzę klasykę moderacji popularnych mediów społecznościowych, "twoje konto zostało sprawdzone i twierdzimy że załamałeś regulamin"... Ale który punkt regulaminu? Który wpis, komentarz, cokolwiek złamał regulamin? Tego być może się dowiem podczas odwołania, które napisałem. Swoją drogą ciekawe też że za pierwszym razem od razu ban permanentny, bo do tej pory jeszcze żadnego bana nie dostałem...
#konfederacja #4konserwy
  • 4
@Normie_Lurker: nawet nie wiem kiedy zakładałem konto i jak to robiłem, ale mail mam podpięty i jedyne co tam mi od nich przyszło to, to że doszło do nich odwołanie. Żadnej wiadomości o banie nie dostałem, nawet w spamie czysto... Zwyczajnie żadnej informacji, tylko jak jestem na Twitterze to informacja że mam ban¯\_(ツ)_/¯
@Normie_Lurker: no jakby był jakiś powód to bym zrozumiał, jakbym miał usunąć jakiś komentarz to bym usunął, a tu jedynie mam przypiętą informację, że po "dokładnej analizie" mojego konta stwierdzili, że za pośrednictwem mojego konta doszło do naruszenia zasad Twittera...

Jakbym widział co i dali opcję by to załatwić to bym to zrozumiał, ale to wszystko co od nich mam... Potem jedynie na maila dostałem, że otrzymali odwołania i mam odpisać