Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy do lekarza można iść tylko gdy ma się ewidentne objawy? Bo ja nie wiem, czy rzeczywiście mi coś dolega czy sobie to wkręciłem. Jeśli pójdę do lekarza pierwszego kontaktu i się okaże że nie mam objawów i jestem zdrowy to będzie to nieodpowiednie, postrzegane jako zabieranie czasu innym pacjentom? Może mnie wtedy lekarz nawet wyśmiać...

#medycyna #zdowie #pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635d7b6c9ab149d41b70c1b9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Typie do lekarza to chodzą często stare baby aby tylko pogadać z inymi starymi babami w kolejce do doktora, bo nie mają co robić innego w życiu.
Masz potrzebę to idź. Płacisz składki to należy się jak psu micha. A hipochondryków to lekarze mają z 10ciu dziennie.
@AnonimoweMirkoWyznania: panie, tu chodzi o Twoje zdrowie, a nie czas innych osób, jak ktoś będzie potrzebował wizyty u lekarza to sam pójdzie niezależnie od tego czy sam się zdecydujesz czy nie. A jak masz wątpliwości co do zdrowia to najlepiej by je lekarz rozwiał lub potwierdził.