Wpis z mikrobloga

kiedy skasujecie moje dodane zdjęcia co dodałem na wykop? bo skasowałem wszystkie wpisy a w google grafika po wpisaniu zryyyty wykop nadal widać moje obrazki co dodałem i to w dobrej jakości na serwerze wykop. Jeszcze wpisy można z tego odczytać. Co to ma być za kasowanie? https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1586420016Z8v58Rw38m6MEyNkao2N4t.jpg

Czy ja naprawdę muszę zgłaszać 1500 swoich komentarzy do znalezisk do skasowania, czemu tak utrudniacie?
skasowałem sam swoje pare tysięcy wpisów z mirko ale nie mam dostępu do archiwum żeby skasować starsze bo nie działa. Wykop napisał że nie usunie moich treści więc sam skasowałem skryptem kasującym wszystkie swoje wpisy i widoczne komentarze do wpisów ale pozostało ponad 5000 do których nie mam dostępu bo archiwum moich wpisów nie działa, nie da sie tam wejść.

Znalezisk niezakopanych zgłosiłem 20, skasowali wszystkie. Znalezisk zakopanych nie da sie zgłosić, wysłałem 58 linków swoich znalezisk i skasowali wszystkie. Powiązanych do znalezisk zgłosiłem 10, skasowali wszystkie. Komentarzy do znalezisk zgłosiłem ponad 100 za pomocą kontaktu na stronie i skasowali wszystkie.

Czyli jednak można skasować tylko trzeba wszystko pokazać palcem.

Wygląda na to że czeka mnie pare miesięcy wskazywania co mają usunąć ale do tych archiwalnych nie dadzą dostępu lub po prostu nie działa.

piszę to w każdej wiadomości czy raporcie do nich
usuncie moją cała aktywność z tego portalu. nie chce by cokolwiek pozostało na tym portalu co by sie kojarzyło z moim nickiem. ma wszystko zniknąć, nigdy mnie tu nie było, nic nie pisałem, nic nie plusowałem. nie ma takiego użytkownika jak zryyyty i nigdy go tu nie było

co mi to da jak skasuje konto jak nadal będzie tu wszystko co dodałem tylko z przekreślonym nickiem

#wykop #moderacjacontent #internet #rodo
Pobierz z.....y - kiedy skasujecie moje dodane zdjęcia co dodałem na wykop? bo skasowałem wsz...
źródło: comment_1667038871PgDwTM2119lo5eS4yFCaN8.jpg
  • 10
dość powiedzieć, że mojemu s0msiadowi ( ͡° ͜ʖ ͡°) zablokowali konto, dostało się jego bratu, siostrze, matce, ojcu i jeszcze firmowe konto gdzie pracuje ten ziomek tez dostało bana.
Proszę jak ładnie zapisują w logach IP i przywiązują do użytkownika/ów.

A o trzymaniu plików na serwerze i ich nie trwałym kasowaniu to problem jest od dawien dawna. Cytując klasyka "portal pisali na kolanie" i do tej pory nikt