Wpis z mikrobloga

  • 35
@andref7 brawo, odkryłes że ludzie żyją w różnych warunkach, niekoniecznie na salonach i łazienka 20m2.

Pooglądaj "nasz nowy dom" to zobaczysz trochę życia od gorszej strony - chociaż to jeszcze lajtowa wersja będzie
  • Odpowiedz
@andref7: kiedyś jak wyjdziesz (może) z domu u rodziców to zobaczysz może że nie tak łatwo zapracować na swój dom. No, chyba że będzie ci dane, to nie zobaczysz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@andref7: lepsze to niz być bezdomnym ale fakt wystarczyło postawić mała ściankę działowa na kibelek i prysznic i byłoby znosniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Na cholerę mu ta zabudowa jak mieszka sam? A właściwie nie mieszka tylko czasem bywa. Żeby zmniejszyć i tak już mały metraż?
Oglądaj inne odcinki napewno będzie się do czego dowalić bardziej sensownie.
  • Odpowiedz
@andref7: Z tego co wiem to chyba urok śląskich kamienic mały metraż i wszystko w dwóch pomieszczeniach, mieszkał ktoś w takiej sosnowieckiej kamienicy żeby potwierdzić? xD
  • Odpowiedz
  • 3
@Or3z to nie jest takie proste. Takie kamienice są jako zabytki zarejestrowane i nic praktycznie się nie da tam zrobić. Jak tu przyjechałem pierwszy raz to byłem w niezłym szoku, ale na Śląsku takie mieszkania są częste i masa ludzi w nich normalnie mieszka. Kibel jest osobno jak coś.
  • Odpowiedz
@Korsir: Można wszystko trzeba chcieć i mieć trochę zaradności.
Inaczej można mieć 33 lata, zero majątku, jakiś nieruchomości i warunków do życia.
Możesz żyć w rozwalającym się gracie, mająć ograniczoną wiedzę i światopogląd, a twoim największym problemem jest zasięg internetu i czy obejrzę kapitana b---ę.
  • Odpowiedz
  • 1
@DryfWiatrowZachodnich nawet nie można zmienić w środku futryny od drzwi. Takie zasady konserwatora. Co do ścianki to nie ma sensu, bo pomieszczenie jest małe i to by jeszcze bardziej je zmniejszylo optycznie. Tam jest tylko prysznic i pralka
  • Odpowiedz
  • 1
@DryfWiatrowZachodnich nie wiem czy jest opcja się uwolnić. W takich blokach dopiero teraz pozwolili na centralne. Do tej pory ludzie mieszkający na takim osiedlu musieli palić w piecu kaflowym, ale wkz się ugiął i zrobili centralne. Takie uroki przedwojennych ślaskich bloków
  • Odpowiedz