Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mave: mogę ich winić o wspieranie tego #!$%@? rządu, i to robię. I niestety jak znaczna część ich działania jest rentowna dzięki niedzielom niehandlowym to pewnie dalej lobbują za ich utrzymaniem
  • Odpowiedz
@przeczki: Drogo czy nie drogo, dla mnie ważne że za każdym rogiem jest sklep :3 No i punkty też fajnie działają, bo osobiście robię często zakupy w żabce i mam chyba z 7k punktów już xd
  • Odpowiedz
@przeczki: Nigdy nie zrozumiem tej idealizacji osiedlowych sklepików, Żabka z nimi wygrała nie przez jakiś spisek tylko dlatego, że jest lepsza pod każdym względem.
  • Odpowiedz
@przeczki: też wolałem osiedlowe sklepy z panią Grażyną za kasą, syfem, brakiem możliwości podejścia do towaru bo wszystko za ladą, sprzedaż przeterminowanych produktów, nieuprzejma obsługa... Ach te wspomnienia- było pięknie.
Tak samo jak ci co wspominają kręcenie wora i falę w wojsku z perspektywy czasu z łezką w oku.... Tjaaaa
  • Odpowiedz
@przeczki: To jest świetna opcja jak nagle Ci czegoś zabraknie w domu i potrzebujesz na JUŻ. W porównaniu do jakichś sklepików Grażyn i Januszy, mają duży asortyment. Dla mnie pojawienie się Żabek bardzo na plus, a dodatkowo u mnie mam 3 na osiedlu i do każdej max 10 minut spacerkiem mam
  • Odpowiedz
@bocznica U mnie w powiatowym pipidówku też jest to franczyza prowadzona przez Seby i Karyny z kasjerką typu Solaris, wiecznie nieszczęśliwą, ale nie dziwię się bo zarobki są żałosne(i często na czarno). Klientami zazwyczaj są budowlancy/drogowcy po małpki rano i po fajrancie. Oczywiście w większości pozostali klienci to koledzy patologi. Reszta po paczki przychodzi.
W większym mieście to wygląda trochę inaczej, jest czyściej i za kasą grzeczni, studenci prawdopodobnie, obsługują. Starsi
  • Odpowiedz
@przeczki: Ja go kocham, bo jest jak mcdonalds czyli jak typowa franczyza, jak wejdę tam będąc gdziekolwiek w Polsce ujrzę te same produkty, w ciągu ostatnich 3 lat wydałem tam w cholerę kasy patrząc po żabsach (280k) bo tylko tam robię praktycznie całe zakupy a jestem tam dwa razy dziennie bo raz kupie jakieś #!$%@? a drugi raz duże zakupy
  • Odpowiedz
@przeczki: Jak można szkalować największe dobro narodowe?

- jest dostępna wszędzie
- codziennie otwarta w godzinach 7-23
- kupisz od papierosów, przez hot-doga, po tampony
- wypiekają pieczywo na miejscu, codziennie przez
  • Odpowiedz
@przeczki: jedyna sieć sklepów w polsce która stara się nadążyć za technologią i zmieniającym się światem. a ceny są takie bo to convenience store.
  • Odpowiedz