Wpis z mikrobloga

@sylwke3100 o bo ta trasa
Tu ch#je oszukują. Na mapie wygląda to jak luzik bluzik 4 h na całość xD mm nie ( ͡ ͜ʖ ͡) trasa wyszła mi jakieś 6 h w jedną strone. W druga już nie dałam rady wrócić bo raz że byłam zmęczona dwa ze zadupie trzy że źle oznakowe i o mały włos nie pojechałabym na Murcki. Więc tylko na mapie to
szynszyla2018 - @sylwke3100 o bo ta trasa 
Tu ch#je oszukują. Na mapie wygląda to jak...

źródło: comment_1666999993OWy2oB7yOmJ7HFqOgAlbmQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
To na oko najszybsza trasa do fajnej dzikiej strefy Muchowca. Normalnie to trzeba na około jechać co zajmuje mi 2 h w jedną stronę.


@szynszyla2018: 6 km dwie godziny?( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież nawet pieszo tyle nie powinno zająć idąc normalną drogą

@szynszyla2018: No musisz wziąć pod uwagę że nie wszędzie będzie się łatwo dostać.

bo ta trasa

Tu ch#je oszukują. Na mapie wygląda to jak
  • Odpowiedz
@sylwke3100 wyjdzie. Wiem ile wychodzi. Zwłaszcza na rowerze miejskim. Nie mówię o jeździe na czas. A jeździe rekreacyjnej z przystankami +/- 20 minut. Ja się nie lubię ściągać. Ale zależy mi żeby móc na takim 4/10 rowerze miejskim móc tam szybko dojechać i szukam przejścia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szynszyla2018: No to w takim razie ja szybciej chodze niż ty jeździsz xD serio całą pętla 32 km przez Gisz Nikisz Upadowy, Trzy stawy, Muchowiec i Murcki Centrum to jest ok 2,5 - 3h składnikiem, z przerwami i wizytą w rybaczowce.
  • Odpowiedz
@sylwke3100 tyle to zajmuje. Co z tego, że to miasto ma tyle lasów jak dla kogoś bez samochodu czy bez kondycji są one nie osiągalne. Żeby np wejść na Muchowiec bez samochodu ze strony Giszowca muszę poświęcić 1 h minimum na dojazd. A dojeżdżam z centrum. Ochojec? To samo. Plus jeszcze dojście do tego normalnego wejścia do lasu to skrótem dolicz 30 minut spod szpitala na ochojcu. Może Murcki? XD a wystarczyłoby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szynszyla2018: Nie zajmuje tyle, tym bardziej część trasy z stawów masz z górki co ułatwia jazdę.

Jak godzinę na dojazd od strony Gisza jak tam nawet pół godziny nie jedziesz np 1 czy 4 chyba że trafisz na korki. Od razu jesteś przy rybaczowce i wjeździe do lasu.

Murcki to jest ten sam autobus czyli 1 i 4, M10 oraz dwa przystanki dalej od Giszowca.

Już totalnie bez przesady bo ja
  • Odpowiedz