Wpis z mikrobloga

@zeusAmadeusz: Może tak, może nie - nigdy nie byłem, a z chęcią bym to zobaczył. Skala mapy niewiele mi mówi o faktycznych rozmiarach lasów ALE naprawdę sporo tej zieleni. Robi wrażenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moje lesisko to aktualnie były, nieczynny już poligon pamiętający jeszcze wyprawy rycerskie, przeniesienie stolicy z Krakowa do Warszawy, czasy napoleońskich wojen, carskie próby artyleryjskie, Bitwę Warszawską w 1920 roku, lotnisko dla samolotów
@sylwke3100 skoro w komentarzach zebrało się grono ekspertów to zapytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy jest jakieś szybsze przejście tak jak na załączonym obrazku?
Chciałabym z punktu A dojść do punktu B.
Tak żeby:
- nie włamywac się na jakieś tereny poprzemysłowe ( ͡ ͜ʖ ͡)
- nie wejść do jakiegoś szybu, dziury, nieużytku gdzie zginę
- żeby nie było żuli, meneli, gimbazy,
szynszyla2018 - @sylwke3100 skoro w komentarzach zebrało się grono ekspertów to zapyt...

źródło: comment_1666998227RlgVk9a9YLel1waGzoxJLm.jpg

Pobierz
@sylwke3100 drugie pytanie to o te trasę. Z punktu L do punktu K. Czy da się tak przejść na przełaj. Wiem ze tam są duże tory. ( ͡° ʖ̯ ͡°) no po prostu jedyne miejsce gdzie da się je przekroczyć z rowerem nie ryzykując dostania pociągiem ( ͡ ͜ʖ ͡) jest daleko i wydłuża mi to moją trasę. Najchętniej bym pojechała jakimś skrótem
szynszyla2018 - @sylwke3100 drugie pytanie to o te trasę. Z punktu L do punktu K. Czy...

źródło: comment_1666998829FTjxWi1zNzGtkkXZRaUeMP.jpg

Pobierz