Wpis z mikrobloga

  • 606
Trochę #chwalesie ale niedawno skończyłam największy do tej pory projekt - 40960 krzyżyków () Sam obraz jest minimalnie większy od kartki A4, przeciętnie jeden krzyżyk ma około 1,5 mm. Czas wykonania to jakieś 8 miesięcy.
#haft #tworczoscwlasna
lubiekoloroweskarpetki - Trochę #chwalesie ale niedawno skończyłam największy do tej ...

źródło: comment_1666969628qikO3o9f0FzKZXu4lMn6jS.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HorribileDictu: Tutaj może trochę lepsza jakość, zdjęcia ʕʔ
@Cohonez: Dokładniej The Legend of Zelda: Ocarina of Time na Nintendo 64, ale bardzo możliwe że Link i Epona byli we wcześniejszych częściach gry.
@callmemiro: Tak było w projekcie, chociaż i tak musiałam go poprawić, bo było więcej takich przypadkowych pixeli.
lubiekoloroweskarpetki - @HorribileDictu: Tutaj może trochę lepsza jakość, zdjęcia ʕ•...

źródło: comment_1667039861VGgAe2VCmjJR6caZsn8srG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@marcel_pijak: Podziwiam za ilość krzyżyków w jednym kolorze. Tutaj miałam jakieś 10 tys. brązowych i już miałam dosyć. Nie przepadam za świętymi obrazami, bo większość osób takie robi. Może z 5 świętych zrobiłam łącznie w ciągu 6 lat aktywnego wyszywania. Był czas, że 20 haftowanych zakładek do książek robiłam w dwa miesiące. Też nie bardzo mam co zrobić z obrazami, więc robię tylko takie które bardzo podobają się mi, mojej
  • Odpowiedz