Wpis z mikrobloga

Kupiłam niebieskiemu taką grę. Powiem szczerze, że po przejrzeniu instrukcji wydaje się jeszcze bardziej skomplikowana niż gdy wybierałam ją w internecie. Trochę przeraża mnie wizja rozpracowania tego na początku.

Czy ktoś z was może ma/grał w tą grę i ma jakieś spostrzeżenia/sugestie?

#gryplanszowe #grybezpradu #planszowki #pytanie #gry
Pobierz MallaCzarna - Kupiłam niebieskiemu taką grę. Powiem szczerze, że po przejrzeniu instr...
źródło: comment_1666967409GSWQynLBYXGf0bTL1sUsPH.jpg
  • 27
@MallaCzarna grałaś wcześniej w jakieś gry podzielone na etapy/fazy, np. w Kolejkę albo Agricolę?
W Terraformacji też na początku przygniotła mnie instrukcja i wręcz nie miałam ochoty jej czytać. Ale potem odpuściłam, obejrzałam filmik na YT i chwyciło :) Teraz instrukcja jest już tylko do doczytania wątpliwości, a graliśmy raptem dwa razy.
@MallaCzarna: gra ogolnie polega na kupowaniu ulepszen ktore daja ci pieniadze na budowanie ulepszen a na koncu, kto sie ulepszal najlepiej wygrywa.
taki typ gry nazywa sie potocznie euro - interakcji miedzy graczami jest tam wzglednie malo i jest duzo liczenia. Jesli lubiliscie grac w gry strategiczne to sie sprawdzi. Simsy sie nie licza( ͡° ͜ʖ ͡°)