Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Spotkał ktoś w swoim życiu dziewczynę która perfidnie i bezwstydnie potrafiła się na ciebie patrzeć? Dziewczyna z roku, z którą nigdy wcześniej nie miałem żadnego kontaktu, po tym jak trochę pogadaliśmy i się polubiliśmy, zaczęła się na mnie gapić przy każdej możliwej okazji. Podchodzi do mnie i kolegi, zaczynamy we trzech rozmawiać? Wzrok wlepiony tylko we mnie. Stoję w grupie 10 osób i ona mówi coś do wszystkich zebranych ? Wzrok i tak ciągle na mnie. Samemu z nią łapie kontakt wzrokowy, ale ja wymiękam po minucie, bo nie potrafię gapić się komuś w oko przez 5 minut xD

Normalnie bym uznał że jej się podobam, ale skoro ktoś ma na tyle odwagi żeby ciągle się na kogoś patrzeć, to zdecydowanie powinien mieć odwagę żeby pierwszy zagadać. Tym bardziej że łapanie z kimś kontaktu wzrokowego jest powszechnie uznawane za to że komuś wpadło się w oko, ale pierwszy raz w życiu jestem w sytuacji w której ktoś to robi dosłownie cały k---a czas. Totalnie jej nie rozumiem, a siada mi to trochę na psyche bo nie wiem co myśleć i czy robić sobie nadzieje.

#rozowepaski #pytaniedorozowychpaskow #pytanie #kiciochpyta #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635b0255ef1204b9ecda0169
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Człowieku ma na ciebie chcice. Ja sam wielokrotnie miałem podobnie, ale posługa nie pozwalała... Do czasu ;)
  • Odpowiedz
ale skoro ktoś ma na tyle odwagi żeby ciągle się na kogoś patrzeć, to zdecydowanie powinien mieć odwagę żeby pierwszy zagadać


@AnonimoweMirkoWyznania: Robisz błąd próbując zrozumieć ją z męskiej perspektywy. Ona daje z siebie 150% żebyś dał jej trochę atencji, a Ty się prujesz na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Facet powinien mieć na tyle szacunku do wysiłku innej osoby by zapytać ją osobiście o co chodzi. Z resztą pewnie dobrze
  • Odpowiedz
OP: @Fytyny93: błędnie zakładasz że jestem jakiś alvaro, który stara się ignorować dziewczynę bo tak mi wygodnie. Ja sie zwyczajnie k------o boje wyśmiania przed notabene nowo poznanymi znajomymi z którymi zamierzam spędzić trochę lat.
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: > Ja sie zwyczajnie k------o boje wyśmiania przed notabene nowo poznanymi znajomymi z którymi zamierzam spędzić trochę lat.

I dlatego wygodnie Ci jest ją ignorować i wymyślać sobie jakieś tłumaczenia, nie zakładałem że jesteś avaro tylko zwyczajnym wykopkiem przegrywem.
  • Odpowiedz