Wpis z mikrobloga

@-PPP-: rozmawiałem z kolegą który korzysta z usług inpostu. Podobno niedługo umieszczą mikrofony przy paczkomatach i żeby odebrać paczke trzeba będzie zaśpiewać "czerwoną kalinę", a kto tego nie zrobi od razu idzie automatyczne zawiadomienie do prokuratury na znieważenie Ukrainy. Czy to jeszcze Polska?
  • Odpowiedz
@Kruk85: Mówisz o tej która przez wielu jest uważana za hymn UPA skomponowana przez ukraińskiego muzyka przed powstaniem ZSRR? I to ta jest rosyjska?
  • Odpowiedz
@Jamniki2: niestety - czytam ten wątek i ani Kruk, ani ten drugi nie żartują... oni na serio widzą "sława sława sława" i dla nich to ukraińskie, ani chybi banderowcy przejęli inposty i ich szkalują... XDDDDDDD Przecież to jest oczywiste odwołanie do Hamleta: "Cóż to czytasz, mości książę? Słowa, słowa, słowa"/ "What do you read, my lord? Words, words, words." (rozmowa Poloniusza z Hamletem), z tym, że przerobione tak,
  • Odpowiedz
  • 0
@-PPP- Powiem szczerze, że jak widziałem to rok czy dwa temu, to też myślałem, że to jakieś słowiańskie przywitanie xdd
  • Odpowiedz
Gdzie Ja w tym wątku w którym piszesz, niby jestem z Rosji? Poczytaj cały wątek…a nie tylko wyrywek…to ze nie podoba mi się obecność Ukraińców w Polsce to odrazu jestem rusek? Żenujący jesteś Diable czy tam Szatanie…
  • Odpowiedz