Wpis z mikrobloga

Mirki polećcie jakiś kanał technologiczny gdzie prezentowane są nowości bez sponsorowanego #!$%@?. Kiedyś oglądałem klawitera (za starych dobrych czasów techweeka z greenscreenem co bylo piekne i śmieszne zarazem) ale klawiaturowi chyba za duzo czasu zajmował montaż i tworzenie tej serii i zaczał odwalać jakiś shit (+glupie tłumaczenie że to przez youtuba musial zrezygnowac) a teraz w tym jego techweeku pieprzy 3po3. Na te jego tępą laskę nie mogę patrzeć a tym bardziej jej słuchać bo mi sie nóż w kieszeni otwiera, nowosci nie pokazuje i ciagle tylko telefony (głownie srajfony) co mnie nie interesuje. #klawiter #technologia #pcmasterrace #youtube
  • 3
@NielegalneKretowisko: Ta, z pewnością... jakoś oglądam innych youtuberów i nikt im filmów nie usuwa, a korzystają z prawa cytatu na potęgę. Przykładów jest pełno, pierwszy z brzegu niekrytykrytyk itd. Kolejna sprawa że są inne portale, nie trzeba wrzucać contentu na YT. Ot zwyłkłe słabe tłumaczenia dla głupich ludzi, tak samo jak się tłumaczył z fragmentami sponsorowanymi (że niby wyłącza reklamy na YT i daje swoje fragmenty dla wygody użytkowników). Większość ogląda