Wpis z mikrobloga

#telefony #android

Chciałem ojcu pod choinkę kupić nową słuchawkę, bo korzysta juz z 6 letniego Huaweja p9 lite, a z tego co zauważam to dużo korzysta z internetu na telefonie, przegląda czyta itd.
Ale jak zobaczyłem ceny obecnych słuchawek to się złapałem za głowę, to co kosztowało 1000zł, teraz kosztuje 1500zł.

Nawet mój s20fe, którego wziąłem w czerwcu za 1850, teraz chodzi po 2200 xd

Z racji na to że xiaomi jest u mnie na czarnej liście z powodu fatalnych doświadczeń z marką jako całokształt i nigdy nic już nie kupie tej firmy, to wybrałem wstępnie Motkę G52. Powinna być chyba pod każdym względem lepsza od p9, chociaż nie wiem jak z aparatem..
Coś innego wartego uwagi do tysiąca? patrząc cenowo na październik bo np taki samsung m23 we wrześniu koształ 1000zł, a dziś kosztuje 1300zł.
  • 10
@r5678: M23 debiutował w cenie 1299 zł więc nie szukajmy w jego przypadku "przypadkowych" podwyżek. 999 zł to po prostu promocyjna cena, która pojawia się raz na jakiś czas. Za 999 zł nie taki zły wybór. Moim zdaniem M23 to takie minimum jeżeli chodzi o budżetowe Samsungi, resztę (tańsze) bym pominął.
@r5678: Jakiego xiaomi miałeś? Ja mam firmówkę jakiś najtańszy redmi note 10 i powiem Ci, że jestem strasznie zaskoczony...spodziewałem się zacinającego się taniego badziewia na którym nic nie możesz zrobić...a się okazuje, że jest tam AMOLED, aparat też sobie zawsze radzi, fb, insta, mess, snap działają bez problemów...128 GB pamięci ma i może raz się mi przez rok zaciął...a danych mam 100GB. Jak na telefon za mniej niż tysiaka będę dla
@fff112: Mi mix 3, flagowiec za prawie 2K, w zasadzie to samo co samsung s20fe a nawet trochę lepszy na papierze, wieczne problemy z softem, masa ich i na prawdę utrudniające życie, że telefon na funkcjonalności i po niecałych 3 latach jak byłem na urlopie padł sam z siebie bez powodu. Ani nie był zalany ani nie upadł ani się nie przegrzał. Więc straciłem dostęp do wszystkiego będąc na wczasach, banki
M23 debiutował w cenie 1299 zł więc nie szukajmy w jego przypadku "przypadkowych" podwyżek. 999 zł to po prostu promocyjna cena, która pojawia się raz na jakiś czas. Za 999 zł nie taki zły wybór. Moim zdaniem M23 to takie minimum jeżeli chodzi o budżetowe Samsungi, resztę (tańsze) bym pominął.


@Dajpancenta: Wiesz czytałem poradniki i w każdym w polecanych telefonów do 1000zł był m23, nawet takim z września, a obecnie są