Wpis z mikrobloga

To całe pytanie czy Janek zliże śmietanę z #!$%@? to przecież było głupie rzucenie tekstu po pijaku, dla jaj. Nie rozumiem jak można serio myśleć ze srawek oferował seks oralny lumpowi ze zgniłymi zębami capiacymi na metr xD

Rozumiem ze jak powiem do kogoś „pocałuj mnie w #!$%@?” to tez automatycznie jest to realna propozycja seksu oralnego?

To trzeba serio mieć coś nie tak na bani żeby brać to na poważnie

#kononowicz #patostreamy
  • 30
@lurkr: to niby było powtórzenie donejta, który przyszedł chwilę przed tym. Nieważne jak było, masz rację. Tutaj w ogóle podejście do różnych typów jest żałosne xD Czytam tag od bardzo dawna, nie udzielam się, ale pamiętam jak to właśnie wykop propsowal Kosno, kiedy ten zaczął nagrywać wspominkowe filmy o grubasie. To wykop propsowal Geremka na początku paczkowych afer. Tak to już tutaj jest.
@lurkr: To to #!$%@?, mnie najbardziej wychodki śmieszą jak piszą, ze dzieciak sradka będzie miał w szkole #!$%@?, jakby kononowicza oglądało z pół polski xD przecież go zna pewnie z 1% populacji polski a takie szczegóły jak kto tym rządzą to już w ogóle tylko na wykopie ludzie kojarzą xD albo, ze sradek pójdzie siedzieć do więzienia xD
@COVID-21: Stromowałeś kiedyś z meliny? Zarzygałeś podłogę na live? Łazisz po krzakach szukając meneli? Dostajesz ekstazy na widok jednego ze swoich "Holywoodzkich" gwiazdorów? Ta narracja jest poparta faktami. Na tym polega problem. Nie wiem, czemu tak usilnie próbujecie go wybielać tą konkretną sytuacją o zlizywaniu śmietany. Może jest to naciągnięte, nie zmienia to jednak faktu, że typ jest zwykłym ordynusem, co było widać na innych materiałach. ¯\_(ツ)_/¯
@COVID-21:

Stromowałeś kiedyś z meliny? Zarzygałeś podłogę na live? Łazisz po krzakach szukając meneli?


@Bentaur_Z_Cielska:

Zamykales kiedys w worku strunowym majty z drachą które miał na dupie ćpun?

Robiles se zdjecia z tymi majtami na mordzie?

Jarałeś się smrodem typa co się tygodniami nie myje?

To tez prank?
@lurkr: