Wpis z mikrobloga

Nic mnie na rynku nie żenuje tak, jak to gdy wejdę na moment sprawdzić tego śmiesznego zooma i słyszę ich przypuszczenia przewidywania. Jakby byli totalnie nieświadomi tego, że po prostu grają w grę o sumie zerowej a w zasadzie minusowej i dealują z prawdopodobieństwem, zamiast tego wolą wróżenie z fusów a to niby ich guru taki odmienny
#gielda
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@to_nie_tak_jak-myslisz: Oczywiście, generalnie nie mam totalnie na myśli tutaj omawiania struktury rynkowej i procesów zachodzących. Mój wpis odnosi się typowo do hazardzistów z zooma, którzy pod przykrywką inwestowania wyrażają swoją chciwość. Ile to razy usłyszałem teksty w stylu: "patrzcie teraz, najpierw zrzucą a zaraz będą wyciągać", "Podbitka na w-------e stop lossów zaraz dół". Skąd oni to wiedzą? Nie wiem, ale domyślam się, że nie wiedzą bo skuteczność to mniej niż
  • Odpowiedz
@elementarz1: Ale co oni mają za scenariusz? Na pałe w ciągu minuty zakładają, że teraz jest zbicie i zaraz będą wyciągać, bo może zadzieje się to i to, ot cały ich scenariusz. To tak jakbym powiedział, grając w black jacka o patrz mam teraz 18 pkt krupier ma 12, zaraz dobierze dyche i wygrywam xd
  • Odpowiedz
@Jcmg: no i co masz do tego, że sobie mówią na głos co obstawiają? a scenariusz każdy ma inny, nie ma czegoś takiego jak oni, tak samo jak nie ma czegoś takiego jak wykopki. ty i ja jesteśmy rożni tak samo jak zoomowicze ktorzy grają w rozne strony na rozne sposoby, są tam żeby sie wymieniać pogladami, a nie żeby cie uczyc czegoś.

jak chcesz kopiować czyjeś ruchy to zapisz
  • Odpowiedz