Wpis z mikrobloga

Wzięlam dwie tabletki xanaxu 1mg i pije drugie piwo. Na razie nic nie czuje, jestem tykko bardziej rozgadana i najchetniej wszystko bym robila xd
  • Odpowiedz
@Wero2002: jak chcesz sobie robić faze thiocodinem, to poczytaj o ekstrakcji kodeiny z thiocodinu :P . Wydaje mi sie, że z 80 mg kody już mogło by fajne "ciepełko" dać, ale jak alkohol był pity, to nie bierz, bo spłyca wrażenia :P
Czytaj, dowiaduj się, a nie na pałe lecisz, bo sobie krzywdy narobisz...
  • Odpowiedz
Ja bylam uzalezniona od krychy i chcialabym po jakis lekach poczuc sie tak zajebiscid jak po krisie. Poza tym choruje na Borderline mam lęki. Ktory lek najlepszy by bylo ??
  • Odpowiedz
@Wero2002: Ja od kiedy doszedłem do "swojego" leku nabrałem się tego tony i każdy był #!$%@?, ale jak Ci psychiatra wystawia benzo regularnie, to nie chodz do niego ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Mi pomogła Kwetiapina, nie uzależnia(bardzo), po jakimś czasie, dwóch może trzech tygodni senność mija i funkcjonujesz jak normalny człowiek. Ale leków jest od huia, a może i więcej. Każdy baniak inaczej działa. Eh, #!$%@?ć to.
  • Odpowiedz
Ja tez biore kwetaplex ogl i fluoksetyne, ale to mi njc nie daje ja potrzebuje czegos mocniejszego, bylam 11 razy w psychiatryku i tam mi tyle lekow dawali ze teraz za batfzo na nnie nic nie dziala
  • Odpowiedz
@Wero2002: Może masz wystawioną złą diagnozę, dlatego na Ciebie nie działa? Mnie "leczyli" na depresja, póki nie trafiłem na dobrego lekarza i od tego momentu jest tylko i wyłącznie lepiej. Oczywiście to nie była żadna depresja i antydepresanty, tylko pogarszały mój stan xD. Możliwe, że u Ciebie jest to samo...
  • Odpowiedz
@Wero2002: chyba najgorsza z możliwych.
"Modne" to ostatnio, ale jak ktoś ma już przestaje być zabawne, o ile ten ktoś jest świadom choroby. #!$%@?, aż się takich ludzi boję :P.
Też mam zaburzenia osobowości, ale innego typu...
Skoro tyle razy psychiatryk zaliczony, tzn że raczej diagnoza pewna.
No ciężko, ale nie polecam ćpania leków, tylko ich branie, a dawki jeśli są za małe, to pogadaj z psychiatrą, na 99% się zgodzi
  • Odpowiedz