Wpis z mikrobloga

@pansmek: ktoś pomoże rozkręcić małysza? przecież to jest oczywiste oszustwo i wszystkie konta tych sprzedawców powinny zostać zablokowane a właściciele tych kont pociągnięci do odpowiedzialności.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Już miałem napisać, że może zacznij szukać wersji powyżej 8 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale pomyślałem sobie - sprawdzę i kurde faktycznie, pierwszy losowy model jaki wybrałem - opakowanie zastępcze XD @pansmek:
  • Odpowiedz
@pansmek: dziękujemy za sygnał z Twojej strony. Jeśli Twoim zdaniem oferty łamią regulamin, możesz je zgłosić do weryfikacji przez zakładkę [Zgłoś naruszenie]. Możesz również przesłać nam numery ofert, a sprawdzimy je niezwłocznie.
  • Odpowiedz
@pansmek: Allegro ma to w dupie, ma być prowizja i nara.

Zgłosisz ofertę to koleś wystawi jutro taką samą.

Walka z wiatrakami.
Pozostaje nie kupować na Allegro jeśli nie musisz żeby im zyski spadły i wtedy może
  • Odpowiedz
@allegro_pl: co z tego, że ją zgłoszę? usuniecie i gość za pół godziny wystawi taką samą? tacy użytkownicy powinni być banowani bez ostrzeżenia. to jest łamanie prawa a nie tylko waszego dziurawego regulaminu.
  • Odpowiedz
@siwy-vip: najlepiej widać to na przykładzie iphone 8:
https://allegro.pl/kategoria/smartfony-i-telefony-komorkowe-apple-48978?string=IPHONE%208&stan=noweℴ=p
wejdź sobie w losową aukcje i podejrzyj komentarze sprzedającego, nowe telefony z baterią 94%, nowe telefony z ryskami na wyświetlaczu. przy innych iphonach też takich akcji jest mnóstwo, ale są też uczciwi sprzedawcy oferujący NOWY towar a nie powystawowy/naprawiany świetnik jako nowy.
  • Odpowiedz