Wpis z mikrobloga

@murdoc: Jak dla mnie aurora jest genialna, zamiast usypiać daje kopa w dupe jak mocny energetyk i nie idzie zasnąć przez 4h nie ważne jak zamulony byś nie był.
  • Odpowiedz
@lukija: kurde masakra, moja siostra własnie na to choruje i jak mi opowiada czasami co się dzieje w jej głowie to szkoda gadać, trzymaj się tam Byku, obyś kiedyś wydobrzał, bo to co nasz mózg potrafi nam sfundować to jest niepojęte( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@lukija: Ja rozumiem, że na lęki (choć tu też zioło potrafi często więcej zaszkodzić niż pomóc), ale serio schizofrenia nie była przeszkodą do uzyskania recepty?
Na logikę to brzmi jak ryzykowne kombo, skoro marihuana podobno potrafi przyśpieszyć ujawnienie się schizofrenii i z tego co wiem przy tej chorobie przeważnie zabrania się sięgania praktycznie po wszelkie używki. No chyba, że te neuroleptyki tak świetnie chronią przed krzywą fazą...?
  • Odpowiedz
@telesiak: Nie powiem że mnie w #!$%@? uspokoiłeś tym komentarzem, chociaż nie jestem sam.
Ale naprawdę to jakie rozkminy czy głupoty mój mózg przetwarza i ja czasami w nie wierze, chociaż ostatnio zacząłem z tym walczyć i jest w miarę ogólnie chore w #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Gzyro: ja tez z tym walcze, ale na mnie działają leki SSRI, co prawda juz najmocnijesza jakie aktualnie ludzkość wymyśliła ale jednak i tak sobie z tym rade, bo bez tego to byłoby bardzo cięzko. Ile masz let? Może to jest coś z hormonami i z czasem się to uspokoi?
  • Odpowiedz
@telesiak: 23 nie wiem wydaje mi się że to testosteron od nałogowej siłowni od kiedy zacząłem ćwiczyć jakby agresja się we mnie kumuluje i jest #!$%@?.
  • Odpowiedz
@telesiak: Ja brałem sertraline i #!$%@? nie wracam do ssri było gorzej i jeszcze spać po tym nie mogłem.
Muszę sobie ogarnąć w listopadzie medyczną mj może być nawet 8% thc bo jaranie mi pomagało ale aktualnie mam przerwę 3 tygodniową.
  • Odpowiedz
@Gzyro: ja tez miałem duze problemy ze spaniem po seratrilnie jak Ty, ale po 2-3 tygodniach męk jest znacznie lepiej i juz nie mam problemów takze może u Ciebie tez tak bedzie jezeli nie brałeś wystarczająco długo i odstawiłeś po pierwszych szktukach ubocznych. Jezeli o mnie chodzi to miałem konkretne jazdy po seratralinie
  • Odpowiedz
@telesiak: Ja to mam od 3 lat od kiedy zacząłem ćwiczyć ostro nie powiem że nie #!$%@?łem ale naprawdę te myśli że jak mi ktoś powie coś obraźliwego to bym mu #!$%@?ł,czy ktoś coś złego kiedyś powiedział nawet rok temu to sobie to przypominam i też bym mu coś zrobił.
Oczywiście tego nie robię bo jestem ogólnie miłym chłopakiem i uważam te myśli za bezsensowane w #!$%@? i #!$%@? ale
  • Odpowiedz
@Gzyro: spróbuj rozwiac kondycje może zamiast masy mięsniowej? u mnie tez rowerek i ogólnie kardio pomaga, a budowanie masy miesniowej to twoj organizm testosteron produkuje bo do tego go zmuszasz, skoro Twój lekarz Ci ta powiedział to weź sobie to do serca, nie możemy żyć tak jakbyśmy tego chcieli chocbyśmy się zesrali
  • Odpowiedz