Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #kartygraficzne #januszebiznesu #zalesie
W nawiązaniu do mojego wpisu o pani co grała w gry ale już nie gra bo się crypto zje..ło

Aktualnie panie (specjalnie z małej, bo to żadna różowa tylko przedsiębiorca roku wydobywca) dorobiła się syna który znudził się grami i zbiera na hulajnogę...
Ogólnie miałem obserwowanych 6 różnych RTXów z wyższej półki i dosłownie JEDEN okazał się niekoparkowy (aukcja nie powtórzyła się, sprzedający nie miał w komentarzach nic o takiej samej karcie już sprzedanej), reszta - wznowienia. Inni przynajmniej nie silą się na bajkopisarstwo wyższych lotów, tylko powielają opis przy kolejnej karcie...
deadcandance - #pcmasterrace #kartygraficzne #januszebiznesu #zalesie
W nawiązaniu d...

źródło: comment_1666867775rVQr3gx4d9mdNRdbVfj0pn.jpg

Pobierz
  • 17
@deadcandance:
Jeszcze wentylatory się zużywają. Czasami, jesli ciągle pracują, mogą się zacierać. No i niektórzy kopacze zmieniają bios o czym mogą nie wspomnieć i zapomnieć.
Generalnie jeśli cena karty z koparki nie jest wyjątkowo korzystna lepiej brać nową albo szukać używanej od gracza.
Czemu zwierzaczku nie zapłacisz dodatkowego 1500 zł za nówkę? Tylko srasz pod siebie z kupnem o prawie polowe tańszej karty na GWARANCJI bo z koparki. Ja #!$%@? przecież to jest jakaś paranoja xD Całe życie ja i moje grono znajomych używane gpu kupowało często z koparek nigdy żadnego problemu nie było, a jak już by się jakiś przytrafił to #!$%@? chłopie przecież jest gwarancja?
@deadcandance: Dokładnie, jak jest do wyboru zwykła ze skrzynki i koparkowa to lud wybierze ze skrzynki. I chyba myślą, że koparkowe tam były katowane 24/7 100 stopni, a taka koparkowa przy osobie co się zna, jest lepiej zadbana od karty bananowego dzieciaka co miał ją tylko do gierek ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@deadcandance: moze nawet matematycznie byc ze takie cos dziala, ale do tego dochodza dodatkowe
@deadcandance: Sprzedawcy lecą w ch* i perfidnie oszukują ludzi na "gwarancje". Ostatnio była 3060Ti od asusa i sprzedawca twierdził, że gwarancja jest realizowana na podstawie numeru seryjnego bezpośrednio u Asusa ale przy próbie stworzenia RMA, wyświetla się informacja, że gwarancję realizuje się u sprzedawcy, dowodu zakupu oczywiście nie ma. Mnóstwo kart było kupiony na firmę i tu również sprzedawcy wciskają kit, że gwarancja jest 2-3 lata.
@Jechanka: @Buko_von_Krossig @L3gion @reevo2 No tak lepsza jest karta po kopaniu, która działała 24/7 z podkręconymi pamięciami zwłaszcza 3070ti i w górę gdzie GDDR6X potrafi się grzać do 100-110C no ale po co o tym wspominać, jeżeli "jest nikła szansa, że padnie, zanim się sprzeda a potem to nawet niech pada na następny dzień bo to już nie mój problem" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym każdy