Wpis z mikrobloga

@mchmjszk: Im więcej jeżdżę po kiepskich wiejskich drogach, wertepach i lesie tym bardziej mi się przydaje daszek bo chroni od owadów i wiatru, deszczu czy słońca.
@puchacz22: u mnie jest na 2 śruby + jedna na środku, ale po zdjęciu albo są dosyć spore dziury albo odstające śruby+ jest już dosyć mocno nadgryziony zębem czasu i pianki na pasku od zapięcie mocno parcieją i się sypią ( ͡° ʖ̯ ͡°)
czy lepiej dopłacić do czegoś


@mchmjszk: W przypadku kasku zawsze warto. Pytanie czy jesteś mentalnie gotowy wydać pieniądze na coś, czego na co dzień nie docenisz, nigdy może ci się nie przydać, a jak uratuje ci życie to nawet nie będziesz o tym wiedział tylko zapłaczesz się na śmierć po stracie tak drogiego kasku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mchmjszk: ogólnie jest spoko, szału nie ma, ja mam go 2 lata i dopiero zaczyna się sypać wyściółka a użytkuje go dość intensywnie. Z tym że wyglądam w nim jak ziemniaczek ale możliwe, że to nie wina kasku (). Mając tą wiedzę co teraz to wtedy dopłaciłabym trochę i kupiłabym coś innego.
Od tych wszystkich czynników uchronią Cię okulary


@Cypherspeed: Wczoraj leciałem pod wiatr co mi moja stacja meteo pokazywała 27-30km/h i wiatr przebija się przez okulary i nie było źle bo z 14 stopni. Ale to szosa więc na zimę będzie mniej jazdy ale na teren gdzie zimą ostre warunki daszek jest w sam raz bo jak przypiździ za mocno lekko schylasz kask z daszkiem i zaraz lepiej.
Oaki Sutro


@Cypherspeed: Może tak, nie zastanawiałem się nad podobnymi o ile nie będą parować ale o tyle, że daszek mnie przed deszczem i śniegiem ochroni, a tak w samych okularach to zaleje i nic nie widać.