Wpis z mikrobloga

@bujaka123: no jak to, juz polecial klasyk po tagach, ze bobercik gral sam. jako bramkarz, obronca, gosc od podawania wody, napastnik oraz sedzia liniowy. Wygralby, gdyby nie ta glupia barca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kridje: @bujaka123: xD
nie, najlepiej jakby sam wslizgiem zabrał piłkę zpod wlasnej bramki, przedryblował pol druzyny bayernu , zszedl na skrzydło, dosrodkował samemu sobie i z głowki strzelił bramkę xD
skąd wy sie bierzecie i skąd te polactwo?, kibice realu?( ͡° ͜ʖ ͡°)
btw w ostatnim swoim sezonie w barsie nawet messi #!$%@? mogl zrobić bo miał takich samych dałnów kolegów jak dziś robercik
  • Odpowiedz
@bujaka123: Oczywiście musiał przyjść tutaj fanatyk Lewandowskiego i nie zacznie dyskusji opartej na rzeczowych argumentach, tylko zacznie rzucać w stronę ludzi inwektywami typu "dzbanie" i innymi, które są na tyle wulgarne, że moderacja mi zdejmie komentarz, więc wolę nie przytaczać. Najlepsze z tego wszystkiego jest i tak rzucanie per "polactwo" do ludzi albo "hala dzieci". xD

To kim ty niby jesteś typie @odislaw, że wyzywasz ludzi od "polactwa"? Nawet wysłowić
  • Odpowiedz
@michal-chmielarz: @bujaka123: #!$%@? mnie obchodzi gdzie grał, szkopul jest taki dzbany z wami ze #!$%@? znacie się na piłce ale pierwsi do krytykowania xD
powinieneś robić jakąś aplikację na wakat skautów w bayernie czy w barsie xD
nie pozdrawiam polaczki
  • Odpowiedz
@odislaw: wyjazd mi stąd hipokryto na orlika ,kopać szmacianą piłeczkę w tenisówkach z nadzieją że sprzed telewizora znajdzie się na Santiago bernabeu jak Robercik ha tfuu cebula
  • Odpowiedz
@michal-chmielarz: Dziękuję za to, co napisałeś. Każde słowo konstruktywnej krytyki na temat gry Lewego, jest dla niego atakiem na świętość. On nie dopuszcza do siebie myśli, że Robert może zagrać słabe mecze.
  • Odpowiedz
@bujaka123: Lewandowski żyje z podań. Zarówno w Bayernie, Barcelonie i reprezentacji zwyczajnie ginie w najważniejszych meczach - bo dobre drużyny go od podań odetną. To nie jest np Karim Benzema, który popyka i z PSG uratuje drużynę strzelając hat-tricka. Lewandowski potrzebuje z pół okazji, żeby strzelić bramkę, ale w ważniejszym meczu może nawet i pół okazji nie dostać, a sam jej nie wypracuje (często).
  • Odpowiedz