Wpis z mikrobloga

Jamnikara nie będzie spłacać czyjegoś kredytu (słusznie na tym etapie), ale dobrze, żeby ten ktoś był gotowy płacić jej ZUS.

Im dłużej się wałkuje temat wyglądu MamaRysia, tym ładniejsza mi się wydaje. Twarzy Poli Raksy nie ma, nieprzesadnie dla o wizerunek, to już ustaliliśmy, ale zbiera tyle batów, że jakbym miała sobie ją wyobrazić na podstawie samych komentarzy, to spodziewałabym się jakiejś nieumytej ogrzycy. Wystarczyło, że się uśmiechnęła i już wyglądała o niebo lepiej, a gwarantuję, że uśmiechałaby się częściej, gdyby Plastuś jej nie poniżał. Dużo złego jej robi makijaż na Magdę Gessler, ale obstawiam, że już dziś się tak nie maluje ;)

Nosacze to są moje cukiereczki, nudę im wybaczam <3

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 4
  • Odpowiedz
@zjem_twoj_bigos: Plastuś naprawdę źle na nią wpływa. Wiadomo, że człowiek lepiej się czuje na swoich terytorium i wśród swoich ludzi, ale miło było na nią patrzeć kiedy odwiedziła rodzinę
  • Odpowiedz
@zjem_twoj_bigos: Zgadzam się. Wkurza mnie jak laski na fb piszą "mogłaby o siebie zadbać, mogłaby zrobić makijaż, wyprostować włosy, ubrać się modniej". Dbanie o siebie = tapeta. Marta wygląda normalnie, smażyła kotlety we własnym domu to założyła dres i związała włosy. Może nie umie się jakoś super modnie ubrać, ale bez przesady by robić z niej jakąś niedomytą fleję. Te komentarze są krzywdzące. Plastuś taki znawca mody też mógł jej
  • Odpowiedz
@Alutta: No właśnie, to że oceniamy uczestników jest wpisane w ten program, ale od dwóch miesięcy powstaje tyle wątków o Marcie, jakby miała co najmniej deformacje twarzy, a ona jest, tak jak mówisz, po prostu przeciętna. Moim hitem było wyśmiewanie jej w kurtce zimowej () sama mam te słynne 60cm w talii, a w puchówce wyglądam jak pingwin, nie wiem co miała zrobić, żeby zadowolić szanowną
  • Odpowiedz