Wpis z mikrobloga

Pięknie się ogląda ten płacz o cenę nowego pada xDD

Chcecie rozwiązanie zagadki? To nie padzik jest drogi, to Kaczyński, Morawiecki i Glapinski posłali złotówkę i gospodarkę na dno i powoli wychodzą tego efekty.

Ten pad kosztuje ledwo 200$ ale dla dużej części Polaków robi się to już połowa pensji xDD

Dlatego tez, podziękujcie rodzicom, dziadkom albo sami sobie, za głosowanie na #pis. A najbardziej to sobie podziękujcie, jesli uważaliście, ze polityka was nie dotyczy xDDDD
#ps5 #konsole #bekazpisu #inflacja #neuropa #4konserwy #polityka
boskakaratralalala - Pięknie się ogląda ten płacz o cenę nowego pada xDD

Chcecie roz...

źródło: comment_1666849368OAsV6ejGbNLdECJMqCSuEe.jpg

Pobierz
  • 174
  • Odpowiedz
200 dolarów to jakieś 170 funtów. Czyli pół tygodniówki jakiegoś robola na lince.


@nativ: Gdzie ty żyjesz. Max 2 dni pracy. 1.5. W gówno robocie.
  • Odpowiedz
@ElManiure: powalone czasy ida nie mówię tylko o Polsce. Od 2010 do 2015 był chyba najbardziej pozytywny czas. Widać było ze rozwijamy skrzydła. Od 2016 slabo juz w pl ale ogólnie dobrze do 2019. Od 2019 do teraz to chyba chca nas zaje#&ć cenami, zakazami unii. Ograniczeniami, psełdo dbaniem o nasze dobro celem inwigilacji. Pamiętacie paszporty covid aby wyjechać na wakacje, zdrowi młodzi sie szlrycowali bo nie mogli poczekać bez 2
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: czuję się jednocześnie obrażony, zarazem popieram w 95%. W 5% uważam, że cena tego pada podana w USD jest z czapy, już lepiej chyba kupić psującego się elite'a do iksa. Za 1200 planowałem w tym roku kupić ps5, bo spodziewałem się takich spadków cen. Kto by pomyślał, że zrobią takiego fikoła z dostępnością, zajebiste zagranie, szapoba.
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: przez chwilę myślałem, że zwykłe pady , które kupiłem za ok 300 zł, kosztują 1200XD na szczęście to jakiś super elo nie wiadomo co pad....który i tak jest przeznaczony do promila graczy? czy może 5 %? dajcie spokój. oczywiście to nie zmienia niczego w kontekście ****, bo to zawsze i wszędzie.
  • Odpowiedz
@maszszluga: około 700 kosztuje teraz wersja z laba gdzie pada personalizujesz kolorystycznie. Za cenę pada od sony mam elite v2 i Razer Wolverine V2 Chroma. Elite ma genialne oprogramowanie dodatkowe, razer trochę gorsze ale razer ma mechniczne przyciski. Obydwa używam na co dzień. Stwierdzam też, że sony trochę drogo wyceniło pada. Cena powinna być max $150 - $160
  • Odpowiedz
@shox: Nienawidzę takiego podejścia. Nie możesz krytykować "bo nie musisz kupować", czyli najlepiej zakneblujmy jakąkolwiek krytykę pazerności korpo XD Gry za prawie 400 zł "nie musisz kupować", karty graficzne mają sztucznie pompowane ceny "nie musisz kupować", PS5 ma zawyżone ceny "nie musisz kupować". Prawo do krytyki to wolność słowa, która jest święta! Nie muszę być potencjalnym klientem by skrytykować politykę korpo. 200 dolców za jakiś padzik do konsolki to chora cena
  • Odpowiedz
@MLGkunek: dokładnie tak, jeśli przez lats twoja pensja wzrasta bo się rozwijasz ale elektronika czy inne dobra sa coraz dalej twoich możliwości to znaczy ze cos jest nie tsk. Korpo wydoi tyle ile może, nie po to maja działy PR aby gadać pożar kiedy mleko się rozleje i przecholuja. Cena gier dal mnie jeśli mogę kupić pudełko jest jescze akceptowalna. Kategorycznie nie jest akceptowalne wydawanie dużej gry AAA główne single player
  • Odpowiedz