Wpis z mikrobloga

  • 140
@stefan_pmp swoją drogą nawet jakby nic nie jebło, to te płytki i fugi wygląda jakby były ze 30 lat temu robione i to zarówno jeśli chodzi o jakość wykonania, styl i czystość xD A od kiedy to jest oddane do użytku, od roku?
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: @krucjan: byłem na jakichś termach gdzieś na północy w tym roku, jakiś idiota nie pomyślał i zrobili turbo śliskie płytki w połączeniu z wodą

Rozwiązanie? Nastawiali wszędzie potykaczy "uwaga ślisko", kilka małych mat gumowych i fajrant, tak to sobie od lat ponoć działa.

A ja niestety miałem okazję "podjechać" na tych płytkach, na szczęście nie poleciałem na plecy, na to stłukłem sobie palec o schodek i miałem potem 2
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzek: byłem gdzieś w Zakopanem nie pamiętam już gdzie i spad był zamiast do kratek to w drugą stronę, obsługa cały czas z mopami goniła ta wodę zgarniac
  • Odpowiedz
@adik3x: ech, polskość, brak myślenia, oszczędzanie, potem januszowanie, bo się oszczędzało i nie myślało xD jeszcze dodać niemiłą obsługę i jest combo

jeszcze dodam, że w ww. miejscu jak wziąłem 4 osoby na jeden paragon to przy wyjściu wszystkie te osoby muszą wyjść w jednym czasie !!! xD i tak wychodziliśmy na raz, ale jakby ktoś zrezygnował godzinę przed czasem to nie wiem co xD a tu jedyna "niedogodność" to taka,
  • Odpowiedz