Wpis z mikrobloga

Ostatnio wycinali mi jakieś gowno z pleców typu tłuszczak, nacierpiałam się wch00j
dzisiaj dentysta i prawdopodobnie wyrywanie ósemki, znowu cierpienie…
czuje czuje się męczennikiem
#zalesie
  • 28
  • Odpowiedz
@lukasz-lux: znajomemu wycinali tego tluszczaka, bo mial na barku i cos poszlo nie tak i śpiączka ponad rok. Teraz jest cofniety w rozwoju i nigdy nie bedzie w pelni sprawy, zostnie umyslowo na poziomie 10-12 latka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@lukasz-lux osemka górna to łatwizna, usuwanie nie boli, to stres potęguje doznania, a jak będzie ból po wyrwaniu to nie jest on nie do zniesienia, większym problemem oprócz bólu jest to, że nie można wszystkiego od razu jeść, poza tym luźna guma, to nic złego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lukasz-lux: mam na całym ciele z 6 takich tłuszczków i nie wycinam bo jak @Tigermass wspomniał i dodatkowo mam to w dupie się cytrolić i cierpieć. Zęby leczę bez znieczulenia co ciekawe.
  • Odpowiedz
@Tigermass: dobrze, że dopiero teraz to czytam xD Ja miałem na karku, wycinane chirurgicznie. Znieczulenie było, ale lekarz musiał wyrwać tę torebkę ze skóry i chcąc czy nie to czułem każde pociągnięcie, a że miejsce ukrwione to trochę też im nabrudziłem w gabinecie. Brrr... jeden z gorszych dni mojego życia :D

Mam nadzieję, że już nie wróci, bo zdarza się i tak.

@lukasz-lux: a tak pocieszę - kiedyś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lukasz-lux: wczoraj wyrywałem 8, praktycznie jej połowa mu odpadła jakiś czas temu. Bolało to tylko podanie znieczulenia a reszta była po prostu niekomfortowa. Finalnie ząb wyszedł bez dłutowania, nie mam ani szwów ani antybiotyku, zero opuchlizny. Dziś się czuje jakbym nic nie miał robione.
  • Odpowiedz
@lukasz-lux: Wczoraj usuwałem dolna 8, godzinę po zabiegu zjadłem Ketonal i udało mi się szybko zasnąć. Dziś bez bólu ale wiadomo, jest to dosyć niekomfortowe uczucie w buzi. Za tydzień będę wyciągał szwy. Daj znać ile zapłaciłeś, w Kato liczą sobie 700PLN
  • Odpowiedz
@lukasz-lux: Ale kto Ci to #!$%@? wycinał? Mnie to usuwali z pleców, to ja myślałem że chirurg czeka aż znieczulenie wejdzie, i ogląda jak to ciąć, a on w pewnym momencie woła asystentkę że skończył, i żeby pomogła przy szyciu. Poza ukłuciem przy znieczuleniu nie czułem kompletnie nic. Po wszystkim swędzenie jak zaczęło się zrastać.
  • Odpowiedz