Wpis z mikrobloga

Gram w Fifę sporo, wydawałoby się że będę grał na średnim poziomie, ale tak nie jest. Utknąłem w 6 lidze, dziś kwalifikacje 2-7. To jest tragedia. Od tygodnia gra mi się tragicznie. Zmieniam ustawienia, taktyki i nic to nie daje. Przeciwka ma taką łatwość poruszania się po moim polu karnym, wyjścia do piłki. Ja nie daje rady jednego obrońcy minąć. Moje wybiegi do prostopadłej to w momencie podania piłkarz staje zamiast biec, albo biegnie jak głupi i spalony oczywiście. Strzały 1 na 1 to prosto w bramkarza lub pudło, podcinką to w ogóle nie ma co komentować. Poziom zawodników się podniósł czy jak? Tydzień temu nie miałem takich problemow. Plus jest taki że będę miał spokojny weekend. Bez nerwów na LW.
Pozdro
#fut
  • 16
@gelo05 mam dokładnie to samo. W Fifie 22 grałem sezony to ciągle 1-2 liga. Tu zacząłem Fut, mam wydaje się naprawdę spoko pakę i też 6 liga w rivals i eliminacje 7 loss z rzędu a potem 3 wygrane.
@tomasz-lach: mam wrażenie że ostatnio nie dają ogórków. W ubiegły weekend miałem 9 przegranych z rzędu, a kolejny wygrany mecz nie był łatwy. Wcześniej było tak że jak przegrywałem 3, 4 mecze po kolei to dawali takiego co wygrywałem z nim łatwo. Od tygodnia nie trafił mi się mecz łatwy, wszystkie to kopanie się po głowach np. 2:3, 4:5. Minimalne wygrane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gelo05: ja tez od pon do wtorki wszystko w dupe i przegrałem nawet kwalifikacje do lw. Pozmieniałem zawodników, poszukalem nowych ustawien i gra sie lepiej, wygrywam znowu oraz kwalifikacje bez problemu weszly kolejne. Wydaje mi sie, ze meta sie zmienila, inni gracze mocno wzmocnili drużyny, jednakze gra od dywizji 4 to #!$%@? rak, wiekszosc meczy to jakieś abuse mechaniki z dupy. Na ta chwile imo najlepiej trzymać sie w piątek do